Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Підбиття підсумків грантових програм ЄС «Україна - Білорусь» та «Україна – Молдова»

image00112 червня 2019 р. об 11:45 відбудеться прес-конференція з нагоди підбиття підсумків діяльності програм територіального співробітництва «Білорусь – Україна» та «Молдова – Україна», які є складовою частиною програми територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC), що фінансується ЄС. Захід відбудеться у м.Київ, Президент Отель, вул.Госпітальна, 12.

Загальний внесок ЄС у програми «Білорусь – Україна» та «Молдова – Україна» становить 6,6 млн євро, спрямованих на покращення співпраці у прикордонних регіонах України, Білорусі та Молдови.

У прес-конференції візьмуть участь:

Ганна Білоколос, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, глава делегації України;

Діна Гончарова, директор Центру міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу в Білорусі, глава делегації Республіки Білорусь;

Емілія Чеботарі, Державна канцелярія Республіки Молдова, глава делегації Молдови;

Ерк Руелоффс, керівник групи експертів, Адміністратор програми EaPTC – GIZ;

Лучіан Джега, керівник програм Європейської Комісії (DG NEAR);

Сабіна Мюллер, GIZ регіональний директор Україна, Білорусь; а також представники Представництва Європейського Союзу в Україні, Білорусі та Молдові, представники облдержадміністрацій Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Одеської, Рівненської, Чернівецької, Чернігівської областей, які беруть участь у програмах.

Акредитація відкрита до 18.00 11 червня 2019 р. Звертайтесь до Оксани Кадочнікової, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Організатори за потреби компенсують витрати на транспорт, проживання та харчування для представників українських, білоруських та молдавських ЗМІ. Щодо трансферу та проживання прохання звертатися до Марії Шульги: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (067) 745 49 57, (050) 386 86 89.

Додаткова інформація:

Цілями Програми територіальної співпраці Східного партнерства є створити сприятливі умови для транскордонної співпраці з урахуванням специфіки кожної території. Вона також націлена на зміцнення спроможності державних та недержавних органів сусідніх країн разом розробляти та імплементувати спільні прикордонні проекти. Загальний внесок Євросоюзу в EaPTC становить12.5 мільйонів євро. Східне партнерство є ініціативою ЄС, спрямованою на шість країн Східної Європи та Південного Кавказу: Вірменію, Азербайджан Білорусь, Грузію, Молдову та Україну. Ініціатива націлена на тісніші стосунки між ЄС та східними партнерами, поглиблення політичної співпраці та економічної інтеграції.