Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Весняний будівельний форум у Львові

Весняний будівельний форум

"Весняний Будівельний Форум" – вже традиційне місце зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з представниками торгівлі, архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни. Будівельна виставка репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію компаній з України та з-за кордону. Львів і надалі залишається інвестиційно привабливим містом, будуються нові житлові комплекси, з’являється можливість для нових компаній відчути здорову конкуренцію та продемонструвати свої досягнення у будівельній галузі.

         Виставка відбудеться 14-16 квітня у самому центрі міста, за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17, Львівський палац мистецтв.

           Протягом 3-ох днів на Форумі обговорюватимуться актуальні питання будівельної галузі, відбудуться презентації та семінари.

       Серед тематичних розділів:

Опалення (Сучасні системи опалення; Системи газо- та енергопостачання; Вентиляційні системи та кондиціонування; Фітинги та клапани; Теплові завіси, радіатори; Пічки, каміни, димарі та аксесуари; Котли та котельне обладнання; Системи обігріву даху, тепла підлога; Проектування систем опалення)

БудЕКСПО (Проектування, будівництво, ремонт; Будівельні матеріали; Фарби, лаки, будівельна хімія; Будівельні та металоконструкції, риштування; Безпека та протипожежний захист; Ліфтове обладнання, ескалатори; Інструмент, електрообладнання; Ландшафтна архітектура; Кераміка та сантехніка; Архітектурні та дизайнерські рішення; Житлова та комерційна нерухомість)

Вікна, двері, дах (Віконні системи; Вікна та віконна фурнітура; Ворота, шлагбауми, с-ми автоматизації; Жалюзі, ролети; Зимові сади, балкони, вітрини; Двері міжкімнатні та вхідні; Дверні перегородки; Комплектуючі та фурнітура; Покрівельні матеріали; Гідроізоляційні матеріали; Тепло-,звуко- ізоляційні матеріали; Антикорозійний захист конструкцій; Водостоки, антиобмерзаючі системи; Обладнання та технології)

       А також вперше в рамках Форуму буде представлена нова тематична експозиція:

ЕлЕКСПО (Електротехнічне обладнання; Кабельно-провідникова продукція; Джерела світла; Зовнішнє освітлення (вуличне, дорожнє, паркове); Світлодіодні системи; Архітектурне та декоративне освітлення; Пристрої захисту та автоматика)

      Запрошуємо долучатися всіх фахівців будівельної галузі до професійного майданчика, щоб продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та отримати потенційного клієнта.

       Контакти Оргкомітету: (067) 332-92-52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , www.galexpo.com.ua/budvesna