Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

UzBuild - будуємо майбутнє разом!

 

16 1

Дата: 22 - 24 вересень, 2021
Місце проведення: НВК «Узекспоцентр», Ташкент, Узбекистан

Флагман будівельної індустрії - 22-я Узбекистанская Міжнародна виставка «Будівництво - UzBuild 2021» знову розгорне свою експозицію в НВК «Узекспоцентр» з 22 по 24 вересня в 2021 році.

Щорічно на головній міжнародної галузевої майданчику UzBuild, яка традиційного користується особливою увагою і високо зарекомендувала себе в будівельному співтоваристві, представлені кращі досягнення і досвід вітчизняних і зарубіжних виробників будівельних і оздоблювальних матеріалів, а також технологій і обладнання для їх виробництва.

Розділи виставки:

Будівельні матеріали

• Інтер'єр і дизайн

• Архітектурний і декоративний дизайн світла, електрика

• Вікна, двері та фасади

• Кераміка та оздоблювальний камінь

• Інструменти і кріплення

• Верстати й устаткування для деревообробки, житлове будівництво

• Нерухомість

• Ландшафт та озеленення

Спеціалізований розділ "Будівельна техніка і технології - BuildTech 2021" представлений на відкритій площі виставкового комплексу і демонструє останні досягнення і розробки компаній-виробників спецтехніки, комплектуючих, устаткування для дорожнього будівництва, обладнання для виробництва будівельних матеріалів і багато іншого.

Будівельна галузь Узбекистану динамічно розвивається і це відбивається на масштабах події. У 2020 році учасниками виставки стало рекордну кількість компаній і брендів - понад 400 з 25 країн: Австрія, Азербайджан, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Індія, Іспанія, Італія, Казахстан, Китай, Ліхтенштейн, ОАЕ, Польща, Португалія, Республіка Корея , Росія, США, Таджикистан, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Україна, Фінляндія, Швейцарія. Національні павільйони традиційно були представлені такими країнами: Німеччина, Туреччина, ОАЕ. У складі колективних стендів російських регіонів були представлені: Кіровській, Курганської, Липецької і Ярославської областями, а також Республіками Татарстан, Чувашія і Башкортостан. За статистикою 57% учасників уклали договори або досягли домовленостей, 89% рекомендують виставку своїм колегам та партнерам.

Експозиція виставки зайняла всі павільйони НВК «Узекспоцентр». Загальна виставкова площа склала 19 000 кв.м. Подія відвідало більше 12 000 чоловік з 24 країн світу, 97% з яких фахівці індустрії.

Участь в UzBuild - це:

Реальна можливість збільшити продажі і клієнтську базу

Велика кількість відвідувачів: 12, 141 унікальних відвідувачів, більше 15 500 відвідувань з 13 регіонів Узбекистану.
Професійний склад відвідувачів: 59% компанії зайняті в будівництві, проектуванні будинків, архітектурі і ландшафтному дизайні; 15% виробники будівельних матеріалів, 17% представники різних галузей промисловості.
Високий купівельний потенціал відвідувачів: 71% планує здійснити закуп.

Можливість вийти на будівельний ринок Узбекистану

Географія відвідувачів: 72% представники з Ташкента і Ташкентської області, 28% інші регіони Узбекистану.
Збільшення географії збуту: 9% відвідувачів - представники країн СНД і далекого зарубіжжя.
Можливість провести переговори і домовитися про співпрацю

Високий інтерес відвідувачів до продукції і послуг учасників: 53% цікавляться будівельними матеріалами і обладнанням, 14% інструменти та кріплення, 21% домобудівництво, архітектура і дизайн, 12% будівельна техніка і технології.
Високий рівень посадової категорії і прийняття рішень серед відвідувачів: 65% - керівники компаній або відділів, 77% - особи приймають рішення.
В рамках ділової програми виставки щорічно проходить Міжнародна конференція будівельної індустрії - ICCI, яка об'єднує представників держструктур, профільних асоціацій і союзів, експертів будівельного ринку для обговорення і дискусій актуальних тенденцій галузі.

Захід проходить за офіційної підтримки: Міністерства Будівництва Республіки Узбекистан, Асоціації «Узпромстройматеріали», АТ Республіканська Спеціалізована Лізингова компанія «QurilishMashLizing», Асоціації архітекторів і дизайнерів будівельної індустрії Республіки Казахстан.

Організатор: Iteca Exhibitions

Контакти:

Азіза Ахмедходжаева - Директор проекту
Tel: + 998 71 205 18 18
E-mail: uzbuild@iteca.uz
Web: www.uzbuild.uz

Facebook: www.facebook.com/UzBuild.uz/

Linkedin: www.linkedin.com/company/uzbuild/