Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Визначено переможців і призерів Steel Freedom 2022

Steel Freedom 2

 

3 грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі проєкти цього року.

Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь із застосуванням металевих несучих та огороджувальних конструкцій.

В рамках фіналу 10 команд провели презентації своїх робіт перед провідними архітекторами та експертами в сфері проєктування і девелопменту України, які й визначили переможців конкурсу.

Нагадаємо, що організатором Steel Freedom виступає Український Центр Сталевого Будівництва, а генеральним партнером – компанія Метінвест.

Переглянути роботи переможців та призерів у номінаціях від партнерів, а також дізнатися, яка робота стала кращою за результатами глядацького голосування можна на сайті Steel Freedom.

 

1 місце

I-227

Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор - Андропова Ольга Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)

1 місце

 

2 місце

I-715

Бандуляк Ілля, Глух Артур, Гоцик Олександр. Куратор - Вознюк Леонід Іванович (Національний університет «Львівська політехніка»)

 

2 місце

3 місце

I-719

Валявська Єлизавета, Губарець Ілля. Куратор - Іванченко Олена Володимирівна (Київський національний університет будівництва та архітектури)

3 місце