Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

Покрівельники, бляхарі і теслі у Польщі на Dach Forum змагалися за призи у 100 тис. злотих

DachForum 304

Покрівельну виставку у Польщі Dach Forum відвідали тисячі відвідувачів

 

Протягом вихідних 14-15 січня покрівельники, бляхарі та теслі зустрілися в Targi Kielce, щоб обговорити нові продукти в галузі та широкий асортимент продукції. Були також ділові зустрічі, лекції та виставки ремесел.

Другий випуск змагань Dach Masters позаду!

Targi Dach Gala 1201Протягом двох днів покрівельники, бляхарі та теслі змагалися за призи вартістю майже 100 000 злотих, фінансовані стратегічним спонсором Blachotrapez та срібним спонсором CB COROTOP. Переможцем у категорії «Покрівля» став Томаш Мацеєвський. Серед бляхарів найкращим був Маріуш Гурскі, а у столярів – Адріан Гжешковяк.

Усі учасники фінального етапу мали конкретні завдання, які оцінювала конкурсна комісія під головуванням Міхала Садко з Академії столярства, співорганізатора заходу. Також гарні призи чекали на учасників змагань Speed ​​​​Roben Masters, у яких учасники вчасно клали плитку. Кращим із часом 1,52 хвилини став Павел Кілянек, який отримав урочисте вбрання руфера.

100% крафт у Show Zone

Окрім стендів експонентів, великою популярністю користувалася Демонстраційна зона, де професіонали представляли техніку роботи, інструменти та технології. Покази майстерності листового металу підготували, серед інших, Команда Metalmaniac.DSC01713

Майстер-класи столярної академії з використанням столярного калькулятора проводив Міхал Садко. На одному з двох стендів Blachotrapez протягом двох днів свою майстерність представляли Roofing Masters, переможці найбільшого в країні конкурсу покрівлі. Крім того, відбулися покази, підготовлені власником бренду COROTOP із викликом ROOF CHALLENGE, Польською асоціацією покрівельників, Maciej Dekarz, Rheinzing, Ruukki, Fakro, Velux та багатьма іншими компаніями.

Експоненти, окрім численних майстер-класів, також підготували цілу низку конкурсів, які проходили на окремих стендах.

Конференції

Про майбутнє покрівельної галузі, її проблеми та успіхи багато говорили під час численних лекцій, які протягом двох днів проходили на головній сцені.

18 спікерів, серед яких не бракувало представників галузі, обговорювали ситуацію у цій сфері, посилаючись на конкретні приклади, дані та статистику.

Презентації Кшиштофа Патока, Даріуша Новіцького, Адама Герика та Польської асоціації руферів, президенти якої обговорили стан галузі та майбутнє професії.

DachForum 236«Перспективи багатообіцяючі, покрівельники дбають про свої бренди, вони готові навчатися, розвиватися та вивчати нові технології», - сказав президент PSD Богдан Каліновський

Розваги та численні атракції під час Dach Forum

Конгрес і ярмарок покрівельників, бляхарів і теслів DACH FORUM – це галузева подія з багатьма професійними знаннями та змістовними зустрічами. Одним із гостей ярмарку був Маріуш Пудзяновський, спортсмен з бойових мистецтв, який роздавав автографи та фотографувався з уболівальниками біля стенду компанії Pruszyńki, послом якої він є. Золотий спонсор ярмарку Dach Forum також підготував Fun Zone для наймолодших та Beauty Zone для жінок, які викликали неабиякий інтерес у сімей та професіоналів, присутніх на ярмарку. На стенді Blachotrapez та його бренду BTR SYSTEMS була організована фан-зона, де гості аплодували медалям польських стрибунів на турнірі в Закопане, а пропозицію атракціонів доповнювало видовищне бармен-шоу.

Вся галузь під одним дахом

Понад 80 експонентів представили себе під час другого випуску Dach Forum у Targi Kielce. Подія зібрала близько 5000 відвідувачів, які шукали професійних інструментів, знань і розваг. Протягом двох днів в одному місці вони ознайомилися з пропозицією польських та іноземних компаній, серед яких: Blachotrapez, Blachy Pruszyński, CB COROTOP, ITW (США), Jouanel (Франція), SVARCOVE (Чехія), PREFA (Австрія) , KrisMar, Dietrich та багато інших. Наступна зустріч індустрії відбудеться за рік.

326236048 3490344847867393 864951204912597375 n

  • Steel Freedom
  • Construction Evolution
  • InterBrush_лівий
  • Istwe_лівий
  • Ліга Майстрів_лівий
  • Concrete Asia
  • ICCI