Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Публічні закупівлі в будівельній галузі, підвищення ефективності та мінімізація ризиків

Публічні закупівлі в будівельній галузі

З метою адвокатування конкуренції в галузі будівництва та архітектури відбудеться круглий стіл на тему «Публічні закупівлі в будівельній галузі, підвищення  ефективності та мінімізація ризиків».

Мета семінару: підвищити рівень ефективності, проконкурентності та законності проведення публічних закупівель в будівельній галузі в діючих правових умовах та запобігання можливих ризиків порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Для обговорення пропонується наступний порядок денний:

1. Зміни до законодавства в сфері публічних закупівель. Нововведення та їх практичне застосування.

2. Практичні питання розслідування Антимонопольного комітету України (надалі – Комітет) на торгах-тендерах. Докази при доведені порушень, що використовуються органами Комітету та варіанти захисту при виявлені ознак порушень. Запобігання ризиків виявлення ознак змови на торгах-тендерах.

Аналіз судової практики щодо результатів розгляду рішень Антимонопольного комітету України судами.

3. Обговорення шляхів збереження бізнесу, який постраждав від дій акупантів і щодо якого є рішення Комітету про порушення з відповідними штрафними санкціями.

 

Місце проведення: Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури (м. Київ, вул. Освіти,4).

Дата: 15 лютого 2023р. Реєстрація: з 9:00. Початок: о 10:00.

 

Організатори: Київський національний університет будівництва і архітектури, Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, ГО «Вся Україна», юридична компанія ТОВ «АНТІКАРТЕЛЬ ЕКСПЕРТ ГРУП», журнал Prof Build.

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Світлана Шах 067 912 89 29

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.