Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Розширене зібрання КБУ

Розширене зібрання КБУ

Напередодні Дня будівельника, 9 серпня 2023 року, відбудеться розширене зібрання КБУ.

Зважаючи на нові виклики, можливості, зміни та велику відповідальність за майбутнє нашої країни, будівельна галузь має важливу місію — відновити міста та інфраструктуру України. Таким чином, на плечі будівельників лягає тяжка робота, пов’язана з відбудовою нашої держави.

Головний меседж зустрічі — консолідація спільних зусиль бізнесу щодо подолання наслідків російської воєнної агресії в Україні та реалізації майбутньої відбудови країни за принципом Build Back Better.

Під час засідання обговоримо нагальні питання стану будівельної галузі у воєнний період та взаємодії з органами державної влади, а також виклики відбудови. До участі запрошені представники влади, будівельного бізнесу, партнери КБУ, а саме керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань.

Зараз, коли Україна протистоїть зовнішньому ворогу, все ціннішим стає єднання у реалізації цієї спільної місії. Український бізнес мужньо долає перепони та виклики, беззупинно йде вперед і веде за собою країну. Підтримуючи будівельну галузь зараз, ми підтримуємо економіку майбутньої України. Адже відбудова стане одним із флагманів економічного зростання та ключовою точкою співпраці з іноземними партнерами.

До зустрічі на розширеному зібранні КБУ!

Офіційні листи-запрошення будуть надіслані учасникам КБУ.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до виконавчої дирекції КБУ:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел.: (044) 200 04 52