Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін»

business week

З 31 серпня по 19 вересня триває Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін», під час якого європейці знайомляться із сучасним українським дизайном у всіх його проявах.

Design Week — щорічна подія у світі дизайну, яка проходить у найбільших столицях світу, як-от Мілан, Париж, Лондон, Дубай. Вважається найбільшою подією у сфері дизайну, адже охоплює майже два десятки дизайнерських напрямів: одяг, меблі, архітектуру, ілюстрацію, предметний дизайн.

Київський тиждень дизайну цього року відбувається вперше. Основні події зосереджено в Цюриху, який приймає Kyiv Design Week 2023, проте кілька заходів відбудеться і в Києві.

Ключові події, які варто відвідати в українській столиці:

1) Kyiv: City of Changes.

Коли: 14-15 вересня.

Де: інноваційний простір MacPaw Space (вул. Велика Васильківська, 100).

Дводенний інтенсив для всіх, кого цікавлять дизайн і креативна індустрія.

2) Crossing Kyiv Talk.

Коли: 19 вересня.

Де: Naked Room (вул. Рейтарська, 21).

Презентація Crossing Kyiv — редакційного проєкту від видання NO MAD Paper.

3) Благодійний акустичний концерт.

Коли: 15 вересня.

Де: Vozianov Studio (вул. Івана Франка, 17В, вхід із вулиці Лисенка).

Благодійний акустичний концерт на честь завершення Kyiv Design Week у Цюриху та Києві. 

Повна програма за посиланням: KDW (kyivdesignweek.com.ua)

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAJfKEB_Y6rC7P_vedUphiiSXeHxdTrXkHuHJjlA6DRaPs3g/viewform

 

Організатори проєкту:

Design4Ukraine — українське професійне громадське об’єднання, яке покращує життя суспільства шляхом впровадження і просування культури дизайну. Команда Design4Ukraine проєктує екосистемні зміни в креативному секторі за допомогою методології Design of Changes — комплексної багатоетапної програми створення екосистеми пасіонаріїв.

Захід відбувається за підтримки проєкту TIPSTER: «Trade, Intellectual Properties Support, and Technical Regulation», який реалізується ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), виконавцем якого є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.