Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

IV Міжнародний BIM-форум «THE WAY TO EUROPE»

IMG e9d501a3f3dc9d28f71c994249bbf68a V

2 листопада 2023 року запрошуємо на IV Міжнародний BIM-форум «THE WAY TO EUROPE».

Топові спікери з Європи та України, більше 20 тематичних треків для дискусії та понад 200 учасників, що зберуться в одному місці — інноваційному парку UNIT.City! Як і завжди, буде багато інформації, нових можливостей, нетворкінг.

Місія Форуму — наблизити використання BIM у державних тендерах, впровадження цифрової експертизи та автоматизованих дозволів на будівництво об’єктів будь-якої складності.

У межах події відбудуться три тематичні сесії, присвячені інвестиційній привабливості України, унікальності BIM, діджиталізації в будівництві.

З представниками країн ЄС обговоримо підтримку України та напрями, пріоритети, вимоги Європейського Союзу до партнерських проєктів відбудови. Також від представників української влади почуємо основні технічні виклики у впровадженні цифрових дозволів на будівництво на основі BIM. Безпосередньо бізнес продемонструє свій досвід роботи з цифровою експертизою в Україні.

Під час дискусій розглянемо:

  • значення цифровізації у взаємодії з донорами та підрядниками на проєктах відновлення інфраструктури та цивільного будівництва;
  • як ЄС підтримує будівельну галузь у переході на зелену та цифрову технології;
  • економію державних коштів і покращення виконання проєкту за допомогою BIM;
  • потенціал України очолити цифрову трансформацію будівельної галузі Європи.

Форум «THE WAY TO EUROPE» об'єднає підприємства будівельного сектору, органи та організації, які розпоряджаються державними бюджетами на будівництво, представників експертних організацій, міжнародних донорів, європейських партнерів.

Таку подію пропускати точно не можна. Бо захід організовує The WALL — Ukraine в партнерстві з EU BIM Task Group та Міністерством відновлення розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Скоріше купуйте квиток, адже їх кількість обмежена.

Програма та квитки за лінком: https://bim-forum.wall.org.ua/

Контакти: +38 (067) 920 82 82; +38 (097) 661 88 45 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Юлія)

Акредитація ЗМІ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Ганна)