Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Новини в будівництві

05.07.2020 1 770x443Карантин виключає масовість та форуми, але сприяє лідерам галузі поглибити пошук прориву, осучаснення будівельного комплексу України.

Учасники Спілки ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» та ТОВ «Укрдержцифра» синергитично штурмували деталі впровадження системи моніторингу та управління життєвим циклом SCANDARD.

Новини в будівництві

011Карантин будівництво загальмував, але не зупинить.

«Удальонка» та дистанційне спілкування –то ерзац, вживу все неповторне.

Як Президент Спілки зустрівсяз новим керівництвом ДП «Капарол Україна», подякував за привнесені в пам`ятки Києва архітектурні фарби, бо вітчизняні фарби того періоду були на рік-два.

Новини в будівництві

869З виступу Президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Івана Салія на онлайн-марафоні «Стан та перспективи будівельної галузі 2020» 15.06.2020:

Марафон висвітлює злободенну тематику. Ви знаєте, днями обговорювали «Концепцію публічного управління у сфері містобудівної діяльності» від Мінрегіону для затвердження Кабміном.

Новини в будівництві

105562282 3066919846718069 1465257918176485568 nЗ виступуВиконавчого директора Асоціації «Виробникипінопласту» УкраїниМиколи Боровика

27.05.2020, онлайн-конференція"Ринок будматеріалів в умовах карантину. Спільні заходи щодо оновлення нормативної бази":

Мова йде про пінополістирол EPS,як ми всіх привчаємо називати цей матеріал,так як він називається згідно стандарту 13163–екструдований пінополістирол.

Новини в будівництві

index023З виступу Генерального директора ПБГ «Ковальська» Сергія Пилипенка

27.05.2020, онлайн-конференції «Ринок будматеріалів в умовах карантину. Спільні заходи щодо оновлення нормативної бази»:

1. З середини березня було введено обмеження по руху громадського транспорту і т. д., що суттєво ще не вплинуло на статистику – галузь ще рухалася інерційно. Але вже починаючи з квітня, повноцінно квітень і травень, ми вже відчули всю важкість ситуації.

Слайд5Статистика відображає «успіхи» та позбавлена емоційного забарвлення від виробника, забудовника чи підрядника.

Стрімке падіння за січень-квітень -8,7% у порівнянні до відповідного періоду 2019 року, це ще не карантинно-дощовий травень…

Обсяги будівництва за видами в частках:

 - нове будівництво -  45,3%,

 - ремонт (капітальний та поточний) – 27,1%,

 - реконструкція та технічне переоcнащення – 27,6%.

IMG 47477Виробництво бетону — одна з найважливіших галузей у сфері будівництва на сьогодні, оскільки цей матеріал дає змогу споруджувати будь-яку архітектуру і в сучасних реаліях не може бути замінений ніяким іншим повною мірою. Однак в останні десять років в учасників ринку виникла проблема з правилами ведення бізнесу та нормами, яких слід дотримуватися.

dizain kyiv buildКарантин – слово, яке поглинуло всі сфери весною 2020. Будівельна галузь також стала заручником економічної ситуації. Проте, є й такі забудовники, у яких справи не змінились. Команда виставки KyivBuild поспілкувалась з професійними відвідувачами та зробила декілька висновків про роботу будівельного сектору в карантинний період. Серед опитуваних забудовники, непродовольчий ритейл та приватні підприємці, що займаються продажем будівельних матеріалів. Тож, до вашої уваги очевидні та неочевидні факти про будівельну галузь на карантині.

IMG 1104 1Нині у світі відбуваються значні зміни, пов'язані з вірусом та економічною кризою. Багато бізнесів намагаються вижити в умовах скасування замовлень, порушення виробничих і логістичних ланцюжків; змушені скорочувати персонал, закривати деякі філії/відділення, щоб залишатися на плаву.

В такій ситуації важливо, щоб споживач був максимально захищеним від низькоякісних продуктів, а виробники могли конкурувати на ринку з цивілізованими правилами гри.

З якими труднощами стикаються гравці вітчизняного ринку цементу? 

 

Новини в будівництві

691 1581789263Ці розкішні готелі під водою варті того, щоб відвідати гостинність закладу нижче рівня моря. Знаходитись під водою не завжди найкраща ідея, якщо, звичайно, мова не йде про п'ятизіркові готелі.

Гості, можливо, не захочуть повертатися на рівень моря, оскільки підводні номери, люкси та готельні сьюти в даний час є притулком дизайну і розкоші, починаючи з пропозиції 24-каратного золотого мила і закінчуючи можливістю спати в акваріумі, оточеному бірюзою.

Будівельна техніка

index1Дорожньо-будівельна спецтехніка — це рушійна сила росту країни в буквальному та економічному плані. Тобто реалізація такої продукції напряму залежить від державного попиту для будівництва споруд та інфраструктурних об’єктів. Через низьке фінансування будівельної галузі в минулі роки ринок спецтехніки деградував в економічному плані. Сьогодні ситуація дещо змінилась і ми бачимо пожвавлення.

Салій Іван

IMG 4797Українське законодавство переживає повільну, проте невідворотну трансформацію. Лише протягом зимового періоду було ухвалено низку принципово важливих для країни нововведень. Попри всі складнощі впровадження реформ та інерцію, будівельна галузь повільними кроками рухається вперед, у бік інтеграції до європейських нормативів та усвідомлення себе на міжнародній арені. Водночас український ринок ще далекий від досконалості: сьогодні будівельники стикаються з такими загрозами, як рейдерські захоплення, недостатнє фінансування програм доступного та молодіжного житла тощо, які, у свою чергу, впливають на прибутковість бізнесу. Чого очікувати від нових законодавчих ініціатив на ринку будівельних матеріалів? Який обсяг будівництва по різних областях України? З якими проблемами бореться бізнес? Ці та інші наріжні питання галузі та пропозиції щодо їх вирішення коментує Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій.

Gisiv218 лютого відбулася друга Міжнародна науково-технічна конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності». Захід відбувся в рамках виставки KyivBuild 2020 і зібрав більш ніж 150 фахівців з гідроізоляції не тільки з України, а й Німеччини, Австрії, Польщі та більш ніж 200 відвідувачів. Доцільність заходу є дуже високою у зв’язку з тим, що назріла необхідність відновлення, ремонту та захисту об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності (мостів, шляхопроводів, естакад, дамб, тунелів, та ін.).

IMG 9957111-12 лютого у заміському клубі Grand Admiral (м. Ірпінь) проходила ювілейна Десята міжнародна конференція для виробників, постачальників та споживачів лакофарбових матеріалів і сировини для їх виробництва — «Лакокраска_UA». Організатором заходу виступила MUSTНAVEVENTS за підтримки Асоціації українських виробників лакофарбової промисловості, Конфедерації будівельників України, Українського Центру Сталевого Будівництва та Всеукраїнського союзу виробників будматеріалів. Журнал Prof Build традиційно став медіа-партнером.

Список Статей