Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

IMG 3487 1В Україні з 1 січня 2023 року будівельна продукція може розміщуватись виробником на ринку лише за умови проведення виробничого контролю суттєвих показників, складання декларації показників будівельної продукції та нанесення відповідного маркування. Цим виробник бере на себе відповідальність щодо якості продукції та її безпечності для споживачів. Але, на жаль, поки в державі розглядаються можливості та створюються умови для наближення країни до європейських стандартів, звичайний споживач залишається цілковито незахищеним від придбання неякісних фальсифікованих будівельних матеріалів.

IMG 0649

2 вересня 2020 року було прийнято Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку» (Регламент 305 ЄС), який опубліковано 3 жовтня 2020 року – це початок відліку часу щодо впровадження положень зазначеного документа.
Вступ у дію всіх положень Закону – з 1 січня 2023 року. Основною метою прийняття цього Закону є забезпечення
будівельної галузі якісними будівельними матеріалами та створення умов для їх конкурентоспроможності як на
вітчизняному, так і на зарубіжному ринках. З 4 жовтня 2020 року вступило в дію перше положення Закону – щодо
основних вимог до будівель та споруд.

photo 2021 01 19 13 59 56 1Для шанувальників вишуканої класики, а також поціновувачів багатовікових традицій Туманного Альбіону в Києві створили «місто в місті» — житловий комплекс «Нова Англія». Тут відчуваєш себе справжнім мешканцем Англії. Але що ж ховається за розкішними фасадами нового комплексу? І чи справді все так «казково» всередині? Як мешканка «Нової Англії», розповім про свої враження та досвід.

КБУРівно 10 років тому було підписано угоду про об’єднання між Будівельною палатою, Українською будівельною асоціацією та Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів. Ситуація у будівельному бізнесі була складною, тоді отримати дозвіл на будівництво було майже привілеєм для обраних.

містобудування та архітектура1 липня 2021 року Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №5655 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності. Народні депутати пропонують зміни до 6 кодексів і 21 закону України. Як пояснюють автори проекту, його ухвалення дозволить знизити корупційні ризики, підвищити публічність, прозорість у цій галузі, чітко визначити права, обов’язки, відповідальність учасників будівництва.

DSC00031 1Сьогодні забудовник має багатий вибір можливих фасадних рішень. Але найбільш популярними є фасади з опорядженням штукатуркою та установка навісної конструкції. При цьому в кожної із згаданих технологій є свої переваги й недоліки, що впливає на сфери використання та кінцеву вартість. Більш детально про ситуацію на українському ринку фасадів розповіли його гравці у форматі заочного круглого столу.

photo5876445130393758728Скільки побутових пожеж трапляється щороку, вчасне реагування на які могло б урятувати життя? Скільки відбувається квартирних крадіжок, 90% з яких закінчилися втечею злочинців після ввімкнення сирени? Скільки разів за життя ви когось затоплювали або стали жертвою потопу? І всього цього можна було б уникнути за допомогою кількох датчиків та додатку у смартфоні.

1 21 SBOR print1 щшппУсі ми прагнемо, щоб простір навколо нас був екологічним і дарував відчуття затишку й тепла. Звичайно ж, облаштування терас, відкритих балконів, майданчиків та зон відпочинку відіграє важливу роль, тому забудовник має підібрати найкращий варіант. Використання систем регульованих опор Karoapp компанії Monolit Build, яка вже давно добре зарекомендувала себе на ринку будматеріалів, дає змогу швидко та якісно створити покриття необхідної висоти.

фото 1Фундамент, вікна, покрівля — одні з найважливіших та найнеобхідніших елементів у кожному будинку. Фундамент
витримує всі конструкційні навантаження. Натомість покрівля захищає дім від снігу та дощу. Проте навіть
найкращий дах не зможе забезпечити збереження будинку без правильно організованого водовідливу. На будівельному ринку наявні різноманітні водостічні системи, які забезпечують організований збір талих і дощових вод, тим самим допомагаючи уникнути намокання стін та фундаменту.

 

1 21 site нпРозвиток ринку сучасних будівельних сумішей (СБС) прямо пов’язаний із ситуацією в будівельній галузі та загальним станом економіки в країні. На жаль, 2020 рік не продовжив тенденції активного росту, які спостерігалися у 2019-му. В підсумку жоден із сегментів будівельних сумішей не зміг перевищити показники попереднього періоду. Натомість загальне падіння споживання на ринку становило близько 11%.

РекторРозвиток сучасних будівельних технологій і нововведення в законах диктують нові вимоги до кваліфікації персоналу. І дуже важливо, щоб ознайомлення з актуальними тенденціями, а також підкріплення їх практичною роботою відбувалося ще на етапі навчання будівельній професії.

Київський національний університет будівництва i архітектури – один із провідних вищих освітніх закладів України, де, окрім серйозної бази знань, майбутні фахівці галузі багато працюють над реальними проєктами, освоюють сучасне обладнання і технології.

b2bf274c7ff11a0db9f5800f82eb1d73Тенденцію глобального потепління, що спостерігається з середини XX століття, вчені пов'язують зі збільшенням «парникового ефекту», спричиненого недбалою діяльністю людини. Так, промислова діяльність, від якої залежить наша сучасна цивілізація, за останні 150 років підвищила рівень атмосферного вуглекислого газу в повітрі з 280 до 414 частин на мільйон. Нажаль значну роль у зміні клімату відіграли такі сфери як будівництво та архітектура.

Arh setka po tipamВ даний час декоративна нержавіюча сітка знаходить широке застосування в сучасній архітектурі, будівництві і дизайні.

Завдяки своїй міцності, довговічності, корозійної стійкості, ефектному зовнішньому вигляду, цей вид архітектурної сітки дозволяє реалізувати оригінальні і сучасні дизайнерські рішення в стилі luxury.
Цей сучасний оздоблювальний матеріал був розроблений спеціально для архітектурного співтовариства.

IMG f68eb9652114cf924f3fce407f13380c V«Коли дерева були великими», я навчалася у відомого, на думку журналу Forbes, чоловіка. Якось він сказав цікаву фразу: «Добре і дешево— поняття, що виключають одне одного». Потім у житті я неодноразово чула подібні вислови від людей різних професій, різного віку й соціального статусу. Переконана, що діє ця істина й у сфері будівництва. Дискусійно? Не думаю.

 

Список Статей