Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

З ліфтами MITSUBISHI та MIZUI – надійно як у фортеці!

IMG 12486Той, хто дивиться у майбутнє, завжди випереджає час. А той, хто раніше відчуває майбутнє, завжди буде лідером. Саме таким лідером виступає компанія MIZUI Ningbo Shenling Lift Accessories Co. LND, що спеціалізується на виготовленні ліфтів та ескалаторів. Фундатором компанії є корпорація-гігант Mitsubishi. Щорічно компанія виготовляє більш ніж 100 тисяч комплектів ліфтового обладнання, що експортується у 77 країн світу. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами і нагородами. З 2016 року ексклюзивним представником ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні виступає ТОВ «Міцуї Україна», завдяки якому споживачі наочно змогли переконатися у високій якості, новітніх технологіях та відмінному сервісі компанії.

Варто зауважити, що ліфти компанії Mitsubishi найшвидші у світі, адже вони долають 20,5 метра за 1 секунду! Так, в Україні перші ліфти Mitsubishi встановлено в офісному центрі STAR CENTRE в Києві. Поряд із ліфтами Mitsubishi ТОВ «Міцуї Україна» успішно впроваджує на ринок України ліфти MIZUI, виготовлення яких базується на основних комплектуючих ліфтів Mitsubishi. Комфортне та безперебійне транспортування ліфти MIZUI забезпечують в одному з найкращих житлових комплексів преміумкласу Royal Tower, відомому своїми парковими алеями та оглядовим майданчиком на висоті понад 100 метрів. Дістатися до парку на даху, подолавши 30 поверхів зі швидкістю 2 метри за секунду, дають можливість ліфти MIZUI. А незабаром ліфтами MIZUI обладнають житловий комплекс у неокласичному стилі «Нова Англія».

ТОВ «Міцуї Україна» виконує повний цикл робіт з облаштування ліфтів: постачання, монтаж, налаштування та подальше їх обслуговування. Гарантійний термін обладнання складає 36 місяців. «У нас у наявності завжди є всі необхідні комплектуючі та запчастини для проведення ремонту чи заміни деталей у найкоротший термін. Тому останні шість років ліфти MIZUI оцінюються нашими замовниками як продукція з відмінним постпродажним сервісним обслуговуванням», ‒ наголосив менеджер із маркетингу та продажів компанії «Міцуї Україна» Василь Михалко.

Численними перевагами ліфтової продукції MIZUI є безшумність, енергоекономічність, надвисока плавність руху і точність зупинки безредукторної лебідки, а також висока стійкість до перепаду напруги. До того ж гарантовану якість та безпечність ліфтів MIZUI забезпечує сучасне обладнання для виробництва та тестування. Всі нові напрацювання по ліфтовому обладнанню проходять обов’язкове випробування на стаціонарних заводських випробувальних вежах. Зручність користування ліфтами компанії «Міцуї Україна» покращують вказівники поверху і напрямку руху ліфта на кожному поверсі. Антивандальні дзеркала з нержавіючої сталі на всю висоту кабіни додають комфорту перебування у ліфті.

Ліфти та ескалатори MIZUI вже добре зарекомендували себе у готелях, офісах, житлових будинках і торговельно-розважальних комплексах України. Завдяки надійності, комфорту, конкурентним цінам і високим показникам з енергозбереження продукція «Міцуї Україна» дедалі більше завойовує серця українців. А отже, наближає до майбутнього вже зараз!

ТОВ «Міцуї Укра¿на»

тел. 044/ 228 54 92

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Василь Дмитрович Михалко

тел. 093 16 600 16,

098 603 70 60

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Список Статей