Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Шукаєте гарну й міцну підлогу? Пароль — «Віват Iнвест»

IMG 713716 листопада компанія «Віват Інвест» стала лауреатом VI Всеукраїнської премії IBuild як лідер у номінації «Краща регіональна компанія промислового будівництва». За більш ніж 10 років роботи «Віват Інвест» значно розширив перелік послуг і досяг багатьох професійних вершин. І хоча розміщена компанія у Запоріжжі, знають про неї далеко за межами області

Промислова підлога

Генеральний підряд, інжинірингові послуги, каркасномонолітне будівництво, декоративні покриття за технологією прес-бетон, металеві конструкції, покрівля, вентильовані фасади… «Віват Інвест» задовольняє широкий спектр потреб споживачів і завжди має чим здивувати.

Та основна її спеціалізація − облаштування промислової підлоги. Оскільки для цього використовується спеціальний склад на основі бетону, із підвищеною міцністю, зносостійкістю та довговічністю, така підлога є найкращим варіантом для виробничого цеху, АЗС, торговельного центру чи, наприклад, терміналу аеропорту, який щодня відвідують тисячі мандрівників.

Деколи це чорновий варіант, іноді – лицьове покриття.

А для підвищення експлуатаційних характеристик підлоги на неї наносять спеціальний зміцнювач (топпінг). Окрім того, що промислова підлога міцніша й більш стійка, вона проста у догляді, не потребує частих ремонтів, екологічно безпечна, не уражається пліснявою. Пересуватися по ній зручно і не слизько.

Послужний список

222ьУ портфоліо «Віват Інвест» багато успішно реалізованих об’єктів. Це торгові центри мереж «Нова лінія», «АТБ», «Амстор», бізнес-центри та автосалони, спортивні споруди, заводи й фабрики, металургічні та агропідприємства, будівлі автопрому.

Географія діяльності охоплює переважно південні регіони (АР Крим (до періоду окупації), Одеса, Херсон, Запоріжжя, Первомайськ, Нікополь, Вознесенськ, Бердянськ та ін.), проте фахівці компанії працювали в Києві, Стрию та навіть Ужгороді.

Серед останніх масштабних об’єктів, які були виконані, – комплекс із виробництва керамограніту у Дніпрі.

10 футбольних полів підлоги

Будівництво виробничих потужностей із випуску керамограніту ПрАТ «Інтеркерама» у м. Дніпро, в якому нещодавно взяв участь «Віват Інвест», виявилося роботою не з легких. По-перше, об’єкт мав загальну площу 40 000 м2, а це близько 10 футбольних полів.

По-друге, у виготовленні промислових підлог, унікальних монолітних залізобетонних конструкцій використовували лише сучасні технології.

Коротко про об’єкт ПрАТ «Інтеркерама»:

40 000 м2 – загальна площа;

14 000 м2 мають полімерне покриття Remmers;

26 000 м2 – зі зміцнювачем верхнього шару від BASF;

13 537 м3 бетону використано при виготовленні залізобетонних фундаментів і технологічних конструкцій;

≈992 т – вага пристрою для армування залізобетонних конструкцій;

≈7700 м3 становив обсяг укладеного бетону при виготовленні залізобетонної плити.

Новітнє обладнання з укладання та обробки бетонної суміші дозволило виконати роботи якісно й у найкоротші терміни. Особливу увагу «Віват Інвест» приділив використанню спеціальних профілів, наданих компанією-партнером SANPOL, для облаштування деформаційних швів.

«Складні завдання ми вирішуємо швидко, а неможливі – трохи згодом», – так розповідають про свій досвід деякі успішні компанії. Фахівці «Віват Інвест» теж працюють за схожим принципом: займаються тим, що вміють, і роблять це якнайкраще, усвідомлюючи цінність індивідуального підходу до кожного клієнта.

www.vivatinvest.com.ua

Список Статей