Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Лідер металопрофілювання – ГК «Сталекс»

IMG 6990Отримати шану й визнання колег за професійні досягнення – завжди велика приємність. Особливо коли йдеться про IBuild – головну будівельну премію України. Цього року компанія «Сталекс» здобула першість у номінації «Лідер металопрофілювання» почесного конкурсу. Яким був її шлях до перемоги? І яку наступну професійну вершину планує підкорити «Сталекс»?

 

Шлях до визнання

«Сталекс» була заснована в 1996 році. На етапі становлення вона займалася переважно оптовими продажами чорного металопрокату найбільших металургійних підприємств України. Поступово нарощувалися потужності та зростала кількість напрямів діяльності. У переліку послуг з’явилися виробництво металочерепиці, профнастилу та фасадних систем зі сталі. Сьогодні «Сталекс» – це біля 400 працівників та понад 350 дилерів та партнерів.

Хоча центральний офіс компанії розташований у Києві, наразі в різних регіонах України працює понад 20 представництв де представлена продукція власного виробництва так і супутні матеріалі відомих світових компаній. Одесса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кременчук, Житомир, Хмельницький, Суми та багато інших міст і містечок. Завдяки такому вдалому географічному розташуванню клієнти отримують замовлення в найкоротші терміни.

Слід зазначити, що власні виробничі потужності у Києві, Одесі, Кременчуці й Хмельницькому забезпечені сучасним європейським та вітчизняним обладнанням, а при виготовленні матеріалів для покрівель, фасадів та огорож використовується виключно високоякісна сировина світових лідерів з виробництва сталі з полімерним покриттям. Це SSAB, ArcelorMittal, MARCEGAGLIA, Arvedi, Tezkan, METINVEST, «Модуль-Україна».

Загальний обсяг виробництва перевищує 4,5 млн м2 покрівельних та фасадних матеріалів на рік. Понад 30 сучасних ліній профілювання. Залежно від запитів споживачів асортимент постійно поповнюється. Вже представлено 6 типів металочерепиці, понад 15 видів профнастилу, виготовляється металосайдинг («Стальбрус» і «Стальпанель»), євроштакетник, легкі сталеві конструкції (ЛСТК).

Серед відомих об’єктів, де використана продукція «Сталекс», – НСК «Олімпійський», бутік-готель«Рив’єра», столичний ляльковий театр, торговий центр SkyMall та інші.

2018: перемоги не тільки у бізнесі

2018-й став яскравою сторінкою в історії компанії «Сталекс». Компанія відкрила четверте виробництво – у Кременчуці; ввела в експлуатацію лінії з профільованого настилу Н-45 та Н-92; освоїли новий цех по виробництву високих несучих профілів на базі основного виробництва в Києві.

Про нововведення фахівці розповідали на спеціалізованих виставках в Одесі та в столиці, на міжнародних форумах. А щоб ознайомити з новинками і програмами лояльності партнерів, організували Road-Show містами України.

Команда «Сталекс» гучно заявила про себе не тільки на бізнес-арені, а й на кількох престижних турнірах з футзалу.

Успіх – не фініш, а черговий старт

Логічним завершенням такого насиченого року стала перемога в IBuild.

«Сталекс» – серед лауреатів премії, переможець у номінації «Лідер металопрофілювання». Ми шалено радіємо та пишаємося цим. Таке неймовірне досягнення і приголомшливий успіх є результатом прагнення задовольнити потреби партнерів і клієнтів щодо асортименту, якості, сервісу обслуговування та умов роботи, – підкреслив Олександр Киктенко, президент ГК «Сталекс». – Хоча зусилля нашої команди відзначені найпрестижнішою нагородою у сфері будівництва, ми не зупинимося. Будемо намагатися ставати ще кращими. Не тільки тримати планку якості на гідному рівні, а й регулярно її піднімати».

https://stalex.ua/

Список Статей