Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Європейський гарант якості

ррр 3 2У сучасному світі спостерігається зростання стурбованості проблемами ресурсозбереження і захисту навколишнього середовища. Сьогодні вже практично неможливо уявити будівництво різних об’єктів без такої важливої складової, як енергозбереження. Проте в Україні моніторинг механізмів енергозбереження розвивається скоріш не завдяки, а всупереч обставинам. Натомість у країнах ЄС ще з 90-х років минулого століття успішно застосовують відповідні стандарти щодо енергетичної ефективності обладнання. Першим у нашій країні, хто відкрив «вікно у Європу» та отримав європейський сертифікат енергетичної ефективності обладнання Eurovent, стала компанія «Aerostar Group». Що ж це за сертифікат, що він дає і «з чим його їдять» – розберемося докладніше.

 

101Eurovent: «зелене світло» для продукту

Eurovent Certita Certification (надалі – ECC) є одним із головних органів європейської сертифікації у царині кліматичного обладнання. Під її контролем діє 41 програма сертифікації, а валютний обіг становить близько 10,2 млн євро. Eurovent Certita Certification пропонує різноманітні схеми добровільної сертифікації, які повністю відповідають найсуворішим вимогам стандартів ISO/CEN/CENELEC/ECC чи їх еквівалентів та враховують потреби виробників на конкретних ринках. Діяльність ECC сконцентрована переважно на сертифікації характеристик та інших параметрів обладнання, вона дає змогу зробити оптимальний вибір продукту. 

5555c 1Коли виробник бере участь у програмі сертифікації, він повинен представити список моделей або модельних рядів разом з їхніми робочими характеристиками. ECC оцінює матеріали й обирає певну кількість одиниць продукції для випробувань. Після чого за контрактом з ECC незалежні лабораторії здійснюють тестування характеристик. Важливо, що ніяких комерційних контактів між вимірювальними лабораторіями та виробниками не існує.

На думку Еріка Мелкіонда, президента ЕCC, унаслідок зростання попиту на підвищення енергоефективності та скорочення викидів вуглецю перед виробниками постають нові завдання. Ключовим чинником для їх вирішення стає надійність даних щодо характеристик продукту. І в цьому аспекті сертифікація третьою стороною може реально підвищити ефективність прийнятих технічних і бізнес-рішень. За словами Еріка Мелкіонда, тестування незалежними організаціями засноване на чітко визначених процедурах і забезпечує здорову і серйозну конкуренцію на ринку, відкритому для всіх виробників.

Список продуктів та компаній, які отримали сертифікаційний знак «Сертифіковані характеристики Eurovent», переглядається на регулярній основі. Актуалізовані дані доступні online на сайтах www.eurovent-certification.com або www.certiflash.com. Це дозволяє інженерам, дизайнерам та архітекторам розглядати незалежну сертифікацію Eurovent як цінне джерело інформації під час вибору продуктів для конкретних проектів. Таким чином, програми вже продемонстрували свої можливості та доцільність для користувачів.

МХП1AEROSTAR GROUP – крізь тернії до зірок

Виробник сучасного енергоефективного обладнання компанія «Aerostar Group» завжди на крок попереду. Це пояснює значну кількість об’єктів національного масштабу в їх професійному доробку. Серед них: інноваційний парк «Unit City»; завод «Biopharma»; завод «Plank Electrotechnic»; надсучасний житловий комплекс «Smart Plaza»; Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; перший органічний офісний центр «АСТАРТА», сертифікований за стандартом Breeam; завод «Електроконтакт Україна» – виробник електричних кабельних мереж до автомобілів концернів BMW, General Motors, VW, Daimler; новий термінал аеропорту «Одеса» та ін. До речі, у 2018 році «Aerostar Group» визнано кращим енергоефективним виробником на Всеукраїнській будівельній премії «Ibuild».

21Безумовно, такого успіху неможливо було б досягти без довіри клієнтів до продукції «Aerostar Group». А це потребує постійного вдосконалення та руху вперед з боку компанії. Саме тому «Aerostar Group» перша в Україні долучилася до міжнародної сертифікації Eurovent, яка є гарантією надійності та відповідності технічних параметрів продукту його заявленим характеристикам. Зокрема, припливно-витяжна установка GreenSTR з удосконаленим корпусом успішно пройшла процес сертифікації Eurovent. Інноваційний корпус вентиляційної установки GreenSTR характеризується покращеною термоізоляцією та підвищеною механічною міцністю 

Проектувальники, інженери й користувачі можуть сміливо обирати обладнання без проведення додаткових досліджень та з цілковитою впевненістю, що дані каталогу «Aerostar Group» є точними і відповідають дійсності. Сертифікат Eurovent засвідчує, що обладнання виробництва «Aerostar Group» працює відповідно до специфікацій проектів, витрати на енергію прораховані правильно, а отже, продукт відповідає початковим інвестиціям. Таким чином, Eurovent підтверджує відповідність технічних характеристик вентиляційного обладнання європейським та міжнародним стандартам.

Уже зараз українським виробникам слід усвідомити, що корисно виходити за межі однієї держави – ментально та фізично. Адже твоїм конкурентом є не лише країна, а й увесь світ. Якість, постійне вдосконалення продукції, чітке бачення перспективи розвитку та стійкість українських підприємців допоможуть зробити країну успішною і знаною у світі. Схоже, у компанії «Aerostar Group» уже давно це зрозуміли й успішно втілюють на практиці!

www.aerostar.in.ua

certificationDiplomaRange20190426125718468 004 1

certificationDiplomaRange20190426125718468 004 2

Список Статей