Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Тренд енергоефективності формує запит на сонцезахисні рішення у сучасній архітектурі

07Потреба в енергоефективних технологіях в архітектурі та будівництві актуалізувала питання захисту будівель від надлишкової інсоляції.

Простим способом підвищення енергоефективності є зовнішні системи захисту від сонця. Компанія MANEZH пропонує розглянути найпопулярніші.

 

 

ФАСАДНІ ЖАЛЮЗІ — система з підйомно-поворотними ламелями з алюмінію. Має високі теплоізоляційні властивості: до 97% тепла розсіюється на поверхні системи, що знижує температуру повітря всередині будівлі на 5—7 °С.

3r

СИСТЕМА SUNSHIELD призначена для захисту від сонця вікон та поверхонь нестандартної конфігурації (трапеції, трикутник, арка), незалежно від площини їх розташування. На відміну від фасадних жалюзі, ці системи жорстко закріплені на фасаді і тільки ламелі можуть працювати на поворот.

ФАСАДНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ для естетичного, багатофункціонального фасаду. Це рухливі панелі, у яких ламелі закріплені між вертикальними профілями. Залежно від бажаного рівня затінення ламелі можуть бути стаціонарними або працювати на поворот, а також мати різну відстань одна від одної.

 

5rВЕРТИКАЛЬНІ АБО ГОРИЗОНТАЛЬНІ СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ на основі алюмінієвих профілів складають- ся з екструдованих еліптичних (крилоподібних) або прямокутних алюмінієвих ламелей, встановлених на несучі профілі. Профілі кріпляться до стіни у вертикальній площині або за принципом піддашка. Ламелі можуть бути в горизонтальному або вертикальному положенні, в нерухомому стані або працювати на поворот.

SCREEN SPECTRA ZIP – вітростійкі ролети, які застосовують для захисту вікон та дверей, а також для створення ізольованих закритих терас. Ця зовнішня тканинна ролета дозво- ляє відсікти до 95% теплової енергії. Особлива структура тканин Soltis та Screen зберігає огляд, забезпечує природну мікровентиляцію і проникнення розсіяного світла у ваш простір. Матеріал полотна не вигорає і не промокає, а також може слугувати москітною сіткою. ZIP-направляюча працює за принципом застібки-блискавки і фіксує полотно так, що виріб витримує вітер до 9 балів за шкалою Бофорта.

4rПЕРЕВАГИ зовнішніх систем захисту від сонця:

1. Знижують температуру всередині простору на 7 градусів і регулюють мікроклімат.

2. Не відсікають вільний огляд і пропускають розсіяне сонячне світло, регулюючи рівень освітлення.

3. У зимовий час впускають сонячну енергію і так обігрівають простір, а також затримують тепло всередині приміщення, знижуючи тепловтрати через вікна.

Ці системи дозволяють менше використовувати електроенергію для освітлення, кондиціонування приміщення влітку та обігріву взимку. У свою чергу такий підхід, знижує викид вуглекислого газу, дозволяючи зберігати озоновий шар планети і перешкоджати загальному потеплінню. А значить брати участь у підтримці тренду енергоефективності у світовому масштабі.

6rКомпанія MANEZH, як лідер ринку сонцезахисних рішень, підтримує розвиток енергозберігаючих технологій. Це відображено у підходах до організації виробництва, де більше 10 років впроваджується система Кайдзен, а також у кінцевому продукті, якість якого засвідчена сертифікатами СЄ — «європейська відповідність» та ISO 9001 діє до: 2015.

 

Автор Анна Гончаренко,

комерційний директор MANEZH

http://www.manezh.ua/

 

1r2rTref Cinema r08

Список Статей