Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Корпоративна етика ГК «Сталекс»

DSC 0123Невід’ємною складовою руху до успіху будь-якої компанії є її внутрішній мікроклімат та організація, адже кожен працівник – окрема й важлива ланка великого механізму. Ми вирішили дізнатися про секрети та специфіку внутрішнього впорядкування та звернулися до зразкової компанії «Сталекс», національного виробника продуктів з тонколистової сталі, лідера ринку. І вкотре пересвідчилися: команда «Сталекс» – це не про пострадянський підхід з авторитарним управлінням, а про людиноцентричність і роботу із задоволенням.

 

Компанія «Сталекс», заснована у 1996 році, на зорі свого становлення починала з дилерської діяльності. Проте мудрий підхід до ведення справ дозволив завоювати провідні позиції на українському ринку та налагодити власні нові напрями діяльності. Серед 22221них: торгівля металопрокатом, виробництво металочерепиці й профнастилу з модернізованою лінійкою обладнання, логістика. А розвинена мережа сервісних металоцентрів у різних регіонах України (загалом понад 20) пропонує широкий асортимент продукції як власного виробництва, так і супутні матеріали від кращих світових та вітчизняних виробників.

Важливо, що виробничі потужності компанії, сконцентровані у Києві, Одесі, Кременчуці та Хмельницькому, цілком відповідають сучасним європейським і українським вимогам. Виробництво матеріалів для покрівель, фасадів та огорож базується на високоякісній сировині від світових лідерів: SSAB, METINVEST, MARCEGAGLIA, Tezkan, «Модуль-Україна» та ін.

Наразі портфоліо продукції компанії «Сталекс» налічує понад 6 типів металочерепиці та більше 15 видів профнастилу, також продукуються легкі сталеві конструкції, металосайдинг, євроштахетник тощо. Обсяг виробництва перевищує 4,5 млн м2 покрівельних і фасадних матеріалів на рік.

DSC05040Безумовно, такі досягнення за 20 з гаком років були б неможливі без підтримки команди однодумців. А їх у компанії чимало: близько 400 працівників, не рахуючи дилерів та партнерів. За час свого існування компанією «Сталекс» було апробовано безліч реформаційних методів і підходів щодо управління персоналом. На даний момент створено такі умови й атмосфера, що допомагають тримати work-life balance. Це коли кожному працівнику комфортно перебувати на своєму робочому місці та працювати у задоволення. Для керівництва компанії вкрай важлива синергія бренду та команди. Задля цього спрощено пострадянський підхід із вертикаллю «начальник-працівник»: керівництво завжди відкрите до спілкування та обговорення поточних справ і далекоглядних планів. Єдина команда з дружньою атмосферою усередині компанії гордо іменується Сім’я «Сталекс».

Спільна синергія керівництва та команди породила такі великі об’єкти із застосуванням продукції «Сталекс», як НСК «Олімпійський», бутік-готель «Рів’єра», ТЦ SkyMall та багато інших.

DSC05025Досвідчене керівництво підприємства, підтримка інтелекту працівників, розгорнутий соціальний пакет разом із постійним вдосконаленням продукції та розширенням її асортименту – «Сталекс» неухильно здобуває довіру клієнтів і визнання бізнес-спільноти. Нагорода Import Export Award від Національного бізнес-рейтингу та премія Ibuild у номінації «Лідер металопрофілювання» – чи не найкраще тому підтвердження!

https://stalex.ua/ua

Список Статей