Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Компанія Сфера-Фасад працює та удосконалює фасади по всій території України

DFBA7C23 3F31 4EDA A1AE 5A2DDE480065Як відомо, попит на якісну продукцію неможливо обмежити географічними кордонами. Свою діяльність компанія «Сфера-Фасад» розпочала на Півдні України — в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Але сьогодні вона стала відомою далеко за межами регіону.

Досягнення сьогодення та плани на майбутнє

«Сфера-Фасад» давно й успішно працює в сегменті вентильованих фасадів, презентує високоякісні матеріали і системи, випробувані на практиці й перевірені часом. За свій багаторічний досвід роботи компанія реалізувала об’єкти як державного, комерційного, так і приватного значення.

IMG 2300У свою чергу, клієнтам надається комплекс послуг: виконується обмірювання будівлі, розробляється дизайнпроект, а останньою ланкою ланцюжка є реалізація погодженого проекту (будь-якої складності і поверховості). При цьому компанія має власне сучасне будівельне обладнання, тому монтаж об’єктів виконується швидко і якісно.

У портфелі виконаних об’єктів чимало тих, що розміщені на морському узбережжі і перебувають під постійним впливом сонця та підвищеної вологості. Вони без жодних проблем експлуатуються протягом багатьох років, а це є переконливим свідченням: система вентильованих фасадів і застосовані облицювальні матеріали достатньо надійні й мають чудові технологічні характеристики.

До того ж вентильовані фасади є енергозберігаючими, їх використання допомагає істотно зекономити на витратах на опаленні в подальшому.

4522B196 F113 480E BBBE AA6FD15031C3«Виконуємо бажання, втілюємо мрії»

Компанія «Сфера-Фасад» здійснює облицювання будівель тільки вентильованими фасадами, оскільки вони надають об’єктам представницького й респектабельного вигляду, здатні суттєво збільшити термін експлуатації споруд та зробити умови перебування у них комфортнішими.

Асортимент матеріалів, які зараз використовує компанія «Сфера-Фасад» для облицювання, порадує навіть найвибагливішого й найпримхливішого клієнта. Серед них — камінь HostRock, який виготовляється за шведською технологією із застосуванням натурального мармуру. Ексклюзивність та унікальність дизайну, розмаїття форм, фактур і кольорів, що створює особливий колорит будівель, — перевага штучного декоративного каменю. Об’єкти з оригінальним дизайном, будь-якої геометрії і кольоровості дозволяють реалізувати і фіброцементні панелі. Дедалі більш популярними й затребуваними стають керамогранітні плити. «Фішка» цього матеріалу — прекрасні естетичні властивості.

IMG 26091Відповідальність та результат, кращий від очікуваного

Якщо стисло й влучно описати принципи діяльності компанії «Сфера-Фасад», то можна виділити 3 ключові правила.

Розвиватися та йти в ногу з часом. Попри те, що працівники компанії кваліфіковані, мають високий професійний рівень, вони регулярно оновлюють і поповнюють знання. Адже переконані: саме безперервна робота над собою й мотивація вдосконалюватися допомагають утримувати високу планку.

IMG 2373Нести відповідальність перед кожним клієнтом. Десятиліттями компанії шукають дієві маркетингові стратегії та секрети, як «підкорити серце» клієнта. У «Сфера-Фасад» вважають, що успішному партнерству сприяють надійність та гарантований результат. Фахівці працюють чітко й злагоджено на всіх рівнях, вирішують завдання доволі високої складності, пропонують індивідуальний підхід. Тому навіть при реалізації найсміливіших проектів замовник отримує прогнозований і — головне! — бажаний результат.

Прагнути досконалості. Компанія спеціалізується на наданні CD739308 E641 4D90 BA92 DE2B8525F5B0комплексу послуг із продажу і монтажу навісної вентильованої системи із застосуванням різних видів облицювальних матеріалів. Проект високої складності і поверховості для «Сфера-Фасад» — деколи професійний виклик, але завжди «місія можлива».

Головний офіс компанії розташований в Одесі. У липні відчинив двері для відвідувачів філіал «СфераФасад» у Києві (на вулиці Шота Руставелі, 39/41). Відтак нові технології стали доступнішими для партнерів зі столиці, центральних і північних областей.

Для клієнтів західних регіонів також є приємна новина. Відтепер філіал є і у Львові за адресою: вул. Зелена, 186.

Співробітники «Сфера-Фасад» запрошують охочих завітати до нових офісів та зазначають: відкриті до нових знайомств, готові до реалізації нових і цікавих проектів!

Підготувала Ольга Радучич

https://sfera-fasad.ibud.ua/

Список Статей