Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Чергова будівельна новинка від ГК Sanpol - опалубка для монолітних кесонних перекриттів

lam plastik logo 9 2956 1570084950Група компаній Sanpol, відомий та авторитетний гравець на ринку будівельних матеріалів України, що активно працює у сегменті промислового будівництва, тепло- та звукоізоляції, опалення й водопостачання, систем водовідведення та ін. Нещодавно Sanpol представила українським спеціалістам цікаву новинку — зручну у роботі та доцільну з точки зору фінансів. Звучить вкрай інтригуюче, тож одразу «розкриємо карти»: це пластикова опалубка Lam Plastik, що виготовляється в Туреччині.

Пустотна опалубка, що має невелику вагу й високий ресурс експлуатації, займає особливу нішу серед інших видів опалубки. Її застосування дозволяє значно скоротити витрати та здешевити будівництво. Наразі в арсеналі Sanpol — 2 види пластикової опалубки, що мають різні характеристики та властивості.

Пластикова опалубка касетного типу

Пластикова опалубка касетного типу — це інноваційний матеріал, який використовується для заливки lam plastik logo 6 2956 1569331747ребристих плит перекриття. Вона квадратної форми, має висоту від 200-600 мм і ширину від 800-1250 мм, дуже зручна у використанні й допомагає створити унікальний дизайн. Укладається на систему опор, прикріплених одна до одної, завдяки чому установка відбувається швидко і безпечно.

Використання пластикової опалубки касетного типу Lam Plastik забезпечує численні переваги. Це дозволяє значно зекономити кількість бетону — аж до 60%. Крім того, така опалубка ударостійка, не ламається при падінні з висоти; вона підходить для високотемпературних середовищ, представлена у широкому діапазоні розмірів, може зберігатися в будь-якому приміщенні, не потребує багато місця, а допустима кількість повторних циклів використання — понад 100 разів. Серед переваг пластикової опалубки касетного типу — і можливість якісної обробки та легкий демонтаж.

Пластикова опалубка канального типу

Пластикова опалубка канального типу — це економічне і функціональне рішення для спорудження односторонніх ребристих панелей перекриття. Цей вид пластикової опалубки має форму каналів висотою від lam plastik kanal logo 2 2957 1569331786175-400 мм і шириною від 400-600 мм, дуже зручний у використанні. Особливістю даної опалубки є те, що можливо змінити довжину форм опалубки канального типу для всіх її розмірів. Вона укладається на систему опор, прикріплених одна до одної, що забезпечує швидку і безпечну установку.

Де використовувати?

Опалубка активно використовується в сучасному мало- і багатоповерховому будівництві, зокрема при будівництві логістичних складів, заводів, лікарень, шкіл, офісних споруд, готельних комплексів, автостоянок, конференц-залів, торгових центрів, спортивних споруд і навіть в авіаційних ангарах, на які впливають значні навантаження.

Як працювати?

Перш за все, потрібно встановити сталеві стійки і укласти на них дерев’яні балки. Потім слід укласти форми опалубки в стик (при накладенні одна на одну можливий витік бетону між ребрами; цвяхи, шурупи та інші подібні матеріали не використовуються!). Після цього lam plastik logo 7 2956 1570084950етапність роботи наступна: укладання і в’язка арматури між ребрами поліпропіленової форми опалубки, укладання верхнього каркасу арматури, змащення мастилом для опалубки ЗАП10 Sanpol, заливка бетону.

Під час заливки бетону обов’язково потрібно використовувати вібратор для бетону діаметром до 40 мм. Витягти форму після застигання бетону, не пошкоджуючи її, можна за допомогою ручного інструменту.

Витрати бетону при використанні пластикових опалубок L a m Pla s tik з м е н ш у ю т ь с я д о 6 0 %. О т р и м а т и  в и ч е р п ні  к о н с у л ь т а ції  т а  п р и д б а т и  п р о д у к цію,  я к а,  б е з у м о в н о, набуде популярності серед українських споживачів, вже зараз можна у менеджерів ГК Sanpol.

Ольга Радучич

 

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні: www.sanpol.ua (044) 466-46-4

Список Статей