Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Регульовані опори Karoapp ® - універсальне рішення під будь-яке покриття

1 21 SBOR print1 щшппУсі ми прагнемо, щоб простір навколо нас був екологічним і дарував відчуття затишку й тепла. Звичайно ж, облаштування терас, відкритих балконів, майданчиків та зон відпочинку відіграє важливу роль, тому забудовник має підібрати найкращий варіант. Використання систем регульованих опор Karoapp компанії Monolit Build, яка вже давно добре зарекомендувала себе на ринку будматеріалів, дає змогу швидко та якісно створити покриття необхідної висоти.

 

Недоліки поверхні — не перешкода


Якщо раніше будівельникам, перш ніж розпочати монтаж сезонних конструкцій, літніх майданчиків, усіляких терас тощо, насамперед потрібно було оцінити вихідні дані приміщення або місцевості та врахувати всі нюанси, то сьогодні недоліки поверхні — не перешкода. Із системою регульованих опор Karoapp питання початкового стану поверхні відпадає саме собою і не вимагає окремих зусиль щодо їх усунення.
Система регульованих опор Karoapp ідеально підходить для тимчасових/сезонних конструкцій (літні майданчики кафе, ресторанів і басейнів); усіх видів терасних покриттів; сцен; відкритих патіо; облаштування зимового саду на даху будинку; пішохідних фонтанів; фальшполів громадських, офісних просторів, серверних кімнат тощо. Опори «працюють» за принципом гвинтового домкрата і легко регулюються у висоту. Це дає змогу виставляти бажаний рівень підлоги з точністю до міліметра. Більше того: наявність коректора кута з можливістю нахилу від 0 до 7% дозволяє підібрати необхідний. Такий підхід надає фінішному покриттю строго горизонтальне положення, навіть у випадку, коли, наприклад, покрівля була виконана під нахилом для відведення води. Тобто виходить, що вибір такої конструкції дає змогу заощадити час і гроші. Незаперечною перевагою регульованих опор є також те, що вони безпечні, просто монтуються, а за потреби легко розбираються і відмінно зберігаються для збірки наступного 1 21 SBOR print1 шнршлразу.
Під час виробництва таких опор використовують високоміцний і високоякісний матеріал — поліпропілен, який витримує навантаження до 900 кг на одну опору. Завдяки поліпропілену опори витривалі до перепаду температур (від -35 до +40 ° С), вологостійкі, не схильні до корозії (на відміну від металевих) і не мають негативного впливу на гідроізоляційні покриття будь-якого виду навіть у разі тривалої експлуатації.


Зручність укладання і будь-який «фініш»

 
До речі, крім того, що опори не вимогливі до поверхонь, вони ще й універсальні, оскільки є надійною основою для всіх видів фінішного покриття. Це і плитні матеріали з керамограніту, полікарбонату, скла, дошка з натурального дерева і композитні матеріали, решітки з металу та полімерних матеріалів, лаги з металу і дерева для укладання терасної дошки тощо.
Форма і конструкція опор спеціально спроєктовані для максимальної зручності укладання. Важливо також і те, що установку можна проводити без механічного прикручування. У нижній частині опори є отвори для кріплення, якщо в цьому виникне потреба. Далі на опори зверху укладаються лаги або плити, а під впливом своєї ваги конструкція стає нерухомою. Для зручності і швидкості монтажу покриттів на опори були розроблені спеціальні фіксатори, з’єднувальні планки, компенсаційні прокладки та коректори кута нахилу.
Перевагою конструкції з регульованих опор також є зручне прибирання поверхні. Завдяки збереженню зазорів між плитами фінішного покриття істотно полегшується стік води вниз і її виведення по водостоку. Також ця система дає змогу створити вільний простір (від 18 до 1083 мм) між гідроізоляцією і покриттям для розміщення комунікацій, інженерних мереж та обладнання з можливістю швидкого доступу і проведення маніпуляцій із ними. Крім того, вона забезпечує вільну циркуляцію повітря, що запобігає появі цвілі та грибка.
Регульовані опори Karoapp® — це ефективне сучасне рішення, яке є альтернативою традиційним, для швидкого монтажу каркасів і облаштування покриттів.

нпааьрри

Список Статей