Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

РОЗУМНИЙ БУДИНОК — це не розкіш, а безпека та комфорт

photo5876445130393758728Скільки побутових пожеж трапляється щороку, вчасне реагування на які могло б урятувати життя? Скільки відбувається квартирних крадіжок, 90% з яких закінчилися втечею злочинців після ввімкнення сирени? Скільки разів за життя ви когось затоплювали або стали жертвою потопу? І всього цього можна було б уникнути за допомогою кількох датчиків та додатку у смартфоні.

 

Хтось через телефон може керувати розумною розеткою, хтось — вмикати кондиціонер, а за допомогою окремих додатків ми можемо отримувати зображення з відеокамер, і ще один додаток знадобиться для охоронної системи тощо. Таким чином, ми збираємо до п’яти різних додатків, які керують окремими функціями в оселі, але, як тільки вимикається електропостачання або ж wi-fi, усі розумні функції припиняють роботу, хоча 90% нестандартних ситуацій відбуваються саме за відсутності електропостачання (як правило, в разі підтоплення чи пожежі вимикаються автомати).
Розумний будинок “bron” — це система, яка допомагає впоратися з усіма вищезазначеними труднощами, працює до 7 год без живлення, легко та швидко монтується (усі датчики безпровідні), а найголовніше — виробляється в Україні, має необхідні сертифікати та дозволи, що гарантує її безпечність, безвідмовність та довговічність.

Що входить в екосистему bron?


Система “bron” забезпечує всі основні наші потреби з керування житлом: нею можна керувати як із смартфона чи з особистого кабінету у веб-браузері, так і з центрального пульта управління — планшета.

У систему входять:
• охорона (датчики відкриття та руху);
• безпека (датчики диму, природного газу, протікання, клапан перекриття води);
• комфорт (розумні розетки та реле можуть керувати більшістю електропристроїв);
• економія (датчик клімату забезпечить розумне та ощадливе використання опалювальних і охолоджувальних пристроїв);
• відеоспостереження (можливість інтеграції з будь-якими ip-камерами);
• надійність (система має кілька каналів зв’язку, центр управління працює без живлення до 7 год, датчики — до 2,5 років).

Комплектація екосистеми bronDenis


До набору comfort розумного будинку bron входять таблет (хаб), який слугує центром зв’язку з датчиками, має SIM-модуль, що забезпечує автономність системи в разі вимкнення wi-fi, перетворює звичайний аналоговий домофон на ip-домофон, система перекриття води (клапан перекриття та павербанк), датчик затоплення, датчик клімату, датчик газу (CH4), датчик диму, розумна розетка, розумне реле, датчик відкриття, датчик руху та камера відеоспостереження.
Зазначений набір може повністю задовольнити потреби власника одно-двокімнатної квартири у розумному домі, проте лінійку можна розширювати до 60 різних датчиків та пристроїв. Окрім того, система може керувати wi-fi-кондиціонерами, дає змогу переглядати зображення з камер відеоспостереження, які підтримують протокол Onvif (95% ринку ip-відеокамер) та багато інших функцій. Екосистема bron — це не іграшка чи ще один модний аксесуар, це комплекс, який може врятувати життя, робить побут зручнішим, простішим та безпечнішим. Вам не потрібно турбуватися, чи вимкнули ви світло або праску, чи зачинене вікно у лоджії або яка температура в оселі — все це за вас зробить bron.


Перспективи


Одним із напрямів нашої роботи є забезпечення функціонування розумного будинку в комплексі загалом, а не тільки в окремих квартирах. Вже восени 2021 року ви зможете переконатись у зручності такого рішення в ЖК “Волошковий”, у якому всі квартири будуть забезпечені системою “розумний будинок bron”. У 2022-2023 роках планується введення в експлуатацію ще низки ЖК та заміських будинків із нашою системою.

Екосистема bron — це та система, яку може собі дозволити кожен забудовник, тому найближчим часом новобудови стануть безпечнішими та комфортнішими!


Frame 71Розвиток


Ми, як компанія, що займається виробництвом повного циклу (починаючи від виливання форм корпусів і закінчуючи програмним забезпеченням), гарантуємо розвиток та гнучкість екосистеми. Ми пропонуємо безпровідну систему для кінцевих споживачів, проте можемо її зробити провідною для новобудов. Ми збираємо побажання клієнтів та вдосконалюємо екосистему, а що найголовніше для нас — впевненими кроками впроваджуємо нові технології виробництва в Україні, даючи змогу іншим компаніям виготовляти продукцію в нашій країні, а не займатися ребрендингом іноземних товарів.


Bron — це розвиток, інноваційність та комфорт.         code 2
Завітайте до нас у шоу-рум та переконайтеся самі!

https://bron.ua/

 

Список Статей