Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Консорціум «Всеукраїнське агенство розвитку громад та територій» – нові можливості для ініціатив

11 копия

Для розвитку громад в Україні необхідно досягти піднесення економіки, рівня соціального забезпечення не за нормами, які встановлюють із столиці, а так, як потрібно людям на місцях. Планувальна документація – інструмент, який перетворює бажання на конкретні інвестиційні проєкти, надає території та інфраструктуру для інвесторів. Реалізація цього завдання є справою державницької ваги, і саме для досягнення беззаперечного успіху нових державних ініціатив створили Консорціум «Всеукраїнське агентство розвитку громад та територій».

 

 

 

 

Головна мета створення Консорціуму — не зашкодити жодній цінній ініціативі, яка походить від будь-кого, а навпаки, фахово підтримати та професійно проаналізувати, а за потреби — застерегти від авантюрних дій занадто самовпевнених і нетерплячих. 

Якщо ж конкретизувати та розширити питання про майбутню діяльність Консорціуму, зазначу, що головною метою об’єднання є надання послуг технічного консультування в межах проєктів розвитку інфраструктури та будівництва. У тому числі воно охоплює сферу розвитку громад та територій, створення документації (містобудівної, землевпорядної, проєктної, експертної, документації щодо охорони культурної спадщини та навколишнього середовища і правової документації повного циклу) та об’єктів будівництва, послуг технічного нагляду за будівництвом, координації діяльності Учасників та участі в інтересах Учасників у тендерах щодо послуг розробки містобудівної, землевпорядної, просторової, проєктної, експертної документації, документації щодо охорони культурної спадщини та навколишнього середовища технічного консультування, в тому числі послуг технічного нагляду за будівництвом, а також щодо виконання інших робіт і надання інших послуг, які є предметом діяльності Консорціуму. 

До складу Консорціуму увійшли компанії з багаторічним досвідом у всіх напрямах створення документації, що потрібна як громадам, так і приватним замовникам у будівельній сфері, а саме щодо розробки:

• містобудівної документації,
• землевпорядної документації,
• екологічних проєктів,
• проєктів у сфері охорони культурної спадщини,
• проєктної документації для нового будівництва, для реконструкції існуючих об’єктів різного функціонального призначення.

Крім розробки документації і проєктів розвитку територій та окремих об’єктів, важливим напрямом діяльності учасників Консорціуму є підготовчі роботи:
• формування завдань на розробку проєктів;
• допомога замовнику в зборі вихідних даних для проєктування;
• організаційно-правові алгоритми та супровід погоджень, громадських обговорень і затверджень відповідної містобудівної, землевпорядної, екологічної документації та проєктів охорони культурної спадщини. 

Усі стадії розвитку територій та створення об’єктів будівництва мають завершуватися формуванням нових або реконструйованих громадських, виробничих, житлових або багатофункціональних комплексів. Такі процеси завершуються роботами з інвентаризації об’єктів нерухомого майна, які також виконують учасники Концерну.


Після системного та комплексного виконання учасниками Концерну повного циклу робіт, спрямованих на розвиток територій та створення об’єктів будівництва, замовники (громади або приватні особи) реєструють свої права власності на створені об’єкти або завершують процес упрядкування та обліку майна. 

Результат роботи Консорціуму сприятиме громадам у формуванні господарського підходу в управлінні своїми територіями, обґрунтованому розрахунку податків та зборів, плануванню робіт наступних періодів з виділенням пріоритетних напрямів і першочергових завдань.

Ольга Букрєєва
Директор Консорціуму «Всеукраїнське агентстворозвитку громад та територій»

Список Статей