Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Грунтовні знання і практичний досвід: формула успіху від «Глобал Інстал»

1111114Тепле, безпечне, зручне та економне – так лаконічно можна описати вимоги пересічного українця до власного житла. Зробити його саме таким допомагають сучасні рішення і бездоганна їх реалізація. Саме розробка й втілення комплексних інженерних проектів у сфері тепло- й водопостачання та водовідведення є ключовою метою компанії «Глобал Інстал».

 

Оперативне реагування на потреби ринку

«Глобал Інстал» ‒ компанія «повного циклу», що здійснює поставку та монтаж обладнання, а також забезпечує його ввід в експлуатацію, сервісну підтримку в режимі 24/7. А ще ‒ займається виготовленням і монтажем індивідуальних теплових пунктів (встановлення такого теплового пункту дає можливість зекономити 15‒30% на опаленні багатоквартирних будинків); долучається до переобладнання насосних станцій водопостачання та каналізаційних насосних станцій на водоканалах.

11111111111«Там, де досі встановлене застаріле енергозатратне обладнання, яке працює неефективно й має низький коефіцієнт корисної дії (ККД), ми замінюємо на енергоефективні європейські насосні агрегати. Вони мають високий ККД і здатні забезпечити економію електроенергії до 50%. Обладнання, яке ми пропонуємо (насосні станції, ємності зі скловолокна, твердопаливні котли та ін.), сприяє поліпшенню якості життя населення. Це «2 в 1»: і комфорт, і економія коштів», ‒ зазначив директор компанії «Глобал Інстал» Григорій Мошківський.

Він додав, що ємності зі скловолокна, які застосовуються для автономних комплексних каналізаційних насосних станцій, – чудова альтернатива негерметичним, крихким, незручним в експлуатації та монтажі бетонним кільцям. «Наші ємності зі скловолокна також можуть використовуватись як накопичувальні резервуари для стічних вод, жировловлювачі, пожежні резервуари, ємності для зберігання нафтопродуктів та ін. Вони повністю герметичні, міцні, легко встановлюються, транспортуються й обслуговуються. Пропонуємо не каталожну, а індивідуально розроблену під потреби замовника (форма, об’єм, продуктивність) продукцію. Тож сміливо можемо називати себе виробниками», ‒ додав Григорій Валентинович.

І хоча з’явилася компанія на вітчизняному ринку нещодавно, вже встигла здобути довіру споживачів завдяки оперативному реагуванню на потреби ринку та відсутності компромісів щодо якості продукції і послуг.

Напрями діяльності компанії:

• теплопостачання;

• водопостачання;

• водовідведення;

• системи пожежогасіння.

За словами керівника підприємства, обираючи ключові сфери діяльності, довго не вагалися, у першу чергу орієнтувалися на базові потреби: «Хіба можна обійтися без тепла? А без води? Ці послуги затребувані зараз і будуть актуальними завжди».

Особливі прикмети

Компанія працює в умовах досить високої конкуренції, однак має «родзинку», яка вирізняє її серед інших.

«Глобал Інстал» створена відносно недавно, проте ми, її засновники ‒ Григорій Мошківський та Дмитро Середа, працюємо у цьому сегменті ще з 2008 року, тож стали свідками найбільш знакових змін у галузі, важливих етапів удосконалення обладнання. Одна з наших сильних сторін ‒ індивідуальний підхід. Наприклад, розробляючи проект із теплопостачання, враховуємо все: розташування будинку, його площу, фінансову доцільність використання того чи іншого обладнання. У результаті пропонуємо замовнику персоналізовані рішення з техніко-економічним обґрунтуванням. Завдяки величезному практичному досвіду швидко і чітко визначаємо, яке обладнання є оптимальним у тій чи іншій ситуації, доступно й зрозуміло описуємо його переваги й недоліки, обираємо найкращий варіант за співвідношенням «ціна/якість» серед широкого асортименту продукції різних виробників», ‒ наголосив Григорій Мошківський.

111115Окрім орієнтованості на потреби замовників, до фундаментальних принципів діяльності компанії можна віднести суворе дотримання високих стандартів якості, відповідальність за виконану роботу, чесність у спілкуванні, надійність, стабільність, що дозволяє уникнути типових для вітчизняного ринку помилок та недоліків.

За словами Григорія Валентиновича, затримки з постачанням продукції та зволікання при наданні послуг вітчизняні компанії пояснюють нестабільною економічною ситуацією в державі, іншими несприятливими зовнішніми чинниками, що є неприпустимим: «Я переконаний: із труднощами доводиться стикатися представникам кожної професії. Але те, яким чином і якою ціною їх вдалося подолати, які «проміжні етапи» залишилися позаду, не повинно позначатися на кінцевому результаті й бути виправданням при спілкуванні із замовниками. Вчасно виконати зобов’язання перед клієнтом, докласти максимум зусиль, аби системи були запущені й функціонували, – вкрай важливо. Для «Глобал Інстал» ‒ це мета!».

Формула успіху від «Глобал Інстал» виглядає так: ґрунтовні знання, помножені на цінний практичний досвід, плюс орієнтація на провідних світових виробників. До роботи залучають лише компанії з бездоганною репутацією та якістю продукції, зокрема Grundfos, Lowara, KSB (насоси), Klimosz, MetalFach, Redline, Heiztechnik, Herz (котли). Також на базі насосів відомих брендів на власних виробничих потужностях компанія виготовляє насосні станції: водопостачання, пожежогасіння, автономні комплексні каналізаційні насосні станції, які відповідають європейським стандартам.

«Послужний список»

111Географія діяльності «Глобал Інстал» не обмежується лише столицею та Київською областю. Фахівці компанії брали участь у розробці та втіленні проектів з оптимізації теплопостачальних мереж ресторанів MAFIA, «Авто-гриль Мисливець», гірськолижного курорту «Гвоздів». Наразі триває процес реконструкції котельні медичного центру «Добробут».

У сегменті водопостачання триває активна співпраця з «Укрбуд», «Ліко-Холдінг», Royal House (ЖК «Нова Англія»), ТММ (ЖК «Сонячна брама»). Варті уваги і проекти щодо поставки насосних станцій для «Черкасигазбуд»; аудиту ТРЦ Gulliver, де розміщена одна із найбільших у столиці котелень на даху (було виконано аудит котельні, теплопункту, всіх насосів, теплообмінників).

Плани та перспективи

Компанія вже має чим пишатися, однак не зупиняється на досягнутому, генерує нові ідеї і поступово розширює сферу діяльності.

«Про нашу мету у певній мірі можна судити з наявності у назві компанії слова «Глобал». Це символічно, адже ми плануємо вирішувати питання з комунікаціями масштабно: опанувати навички облаштування всіх інженерних мереж, які є в будівлях, котеджах, багатоповерхових будинках. У перспективі – розширення сфери діяльності за рахунок виконання будівельних робіт. Робимо перші кроки на цьому шляху, отримуємо необхідні дозволи», ‒ поділився планами на майбутнє Григорій Мошківський.

Наразі «Глобал Інстал» сконцентрована на налагодженні партнерства з потужними будівельними компаніями, проектними й монтажними організаціями, відкрита для співпраці. І, безсумнівно, їй є що запропонувати і чим здивувати українських споживачів!

Ольга Радучич

 

Список Статей