Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Буріння в екстремальних умовах: MORATH – вихід із будь-якої ситуації

0Neu BB7000 5FP und StielverlngerungКомпанія MORATH спеціалізується на виготовленні спеціалізованого обладнання для буріння, яке дозволяє працювати у тому числі в обмежених умовах. Вона була заснована в 1967 році у м. Шварцвальді, що в Німеччині. Нещодавно відсвяткувала свій золотий ювілей. Попри те, що минуло півстоліття, компанію MORATH досі вирізняють дві ключові риси ‒ сімейність та інноваційність.

Вона пропонує багато технічних рішень, які допомагають під час будівництва доріг чи автострад. Це портативні бурові установки, спеціальні бурильні установки, блочні бурильні установки, ін’єкційні станції, шнекові насоси, аксесуари.

Універсальність насамперед!

Перевагою багатофункціонального обладнання MORATH є універсальність модульної системи. Вона перемикається на різні методи буріння, як-от зовнішнє або роторне буріння свердловин, роторне буріння з/без промивальної рідини, наплавне буріння.

Портативне буріння. Кожен модуль можна розібрати на окремі портативні частини. Основна ‒ гідравлічний візок або щогла. Вони компактні, легко транспортуються і мають невелику вагу, адже деякі деталі виготовлені з алюмінію. Моделі РВ250 і РВ 255 безперебійно працюють у приміщеннях, які не провітрюються, завдяки зовнішньому блоку живлення, модель РВ 260 – максимально адаптується до умов місцевості.

Навісне обладнання. Представлена широка лінійка екскаваторів, кожен із яких мобільний, компактний, деякими з них можна управляти дистанційно.

Впорається там, де у звичайної техніки немає шансів

Відомо, що будівництво доріг та автострад передбачає дотримання певних умов. Потрібно використовувати адаптовану техніку ‒ гідравлічні роторні молотки з адаптованими ударними частотами тощо.

Обладнання MORATH підходить для роботи у складних умовах гірського рельєфу при бурінні якірних і створенні вибухових свердловин, укріпленні та розширенні дорожнього полотна.

Щоб використати потужну установку для буріння в умовах альпійського ландшафту висотою 28 м, розробили спеціальну бурову установку для кранів ВТ-АК25. А робота з FFS400 і вільний вибір робочого положення зробили процес безпечним.

Для виконання «нереальних» завдань

Обладнання MORATH підходить для реалізації проектів навіть у тих умовах, що значно відрізняються від стандартних. Ось один з останніх прикладів.

MORATH використовували під час будівництва фунікулера в гірському селі Стоос у Швейцарії. Це виявилося завданням не з простих. Село розташоване на висоті 1306 метрів над рівнем моря, тож потрібно було звести опори мостів на крутому схилі – під кутом 50°, збудувати 2 мости й 3 тунелі. У деяких місцях рівень нахилу сягав 110°.

Для тимчасового укріплення ділянок землі застосовували анкери типу Minova MAI SDA, з метою усунення вертикальних навантажень ‒ мікропалі з подвійним захистом від корозії довжиною 16 м та анкерами GEWI діаметром 43 мм, горизонтальних – наземні анкери, натяжні анкерні ланцюги L12 з повним захистом від корозії.

Щоб їх закріпити, утворювали свердловину діаметром 18,5 см і глибиною 28 м. Крім того, для моніторингу опори в подальшому був встановлений вертикальний інклінометр (датчик вимірювання кута нахилу) довжиною 30 м. Це приблизно як 9-поверховий будинок.

Німецька техніка MORATH не боїться викликів і дозволяє працювати у найскладніших умовах.

ТОВ "Центр гідроізоляції і покрівлі"

044/ 351 12 74

067 504 99 69

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://cgip.com.ua/

 

Ольга Радучич

Список Статей