Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

IMG 34162 листопада в UNIT.City відбувся IV Міжнародний BIM-Форум, організований The WALL Ukraine та EU BIM TASK GROUP. Захід, що зібрав світових експертів, залишається основним каталізатором цифровізації та інтеграції української будівельної галузі в Європу. Учасники обмінювалися ідеями й досвідом під час сесій, презентацій та панельних дискусій. Обговорення охоплювали широкий спектр тем – від використання BIM для підвищення ефективності проєктування до його ролі в сталому будівництві. Представлені випадки використання BIM демонстрували його потенціал для трансформації галузі. Цей відкритий процес є частиною шляху України до цифровізації та інтеграції в європейську спільноту.

1Багато гравців лакофарбового ринку очікували на сезон 2023 року. Багато хто сподівався, що він буде трохи успішнішим, ніж попередній. Сьогодні, маючи проміжні результати поточного року, можна сміливо констатувати, що прогнози гравців виправдалися, і галузь вийшла з піке. Після падіння споживання на 55% у 2022 році поточний рік показав зростання, і за 8 місяців обсяги ЛФМ збільшилися на 44%. Однак, незважаючи на таке пожвавлення, у галузі є свої труднощі, а точніше, нові сторони старих проблем.

1Другий рік поспіль щорічна конференція для учасників ринку СБС, архітектурних покриттів та фасадів виробників сучасних будівельних сумішей BUDMIX проходить в умовах воєнного часу. Але, як завжди, ділова програма заходу була сфокусована на тенденціях ринку будівельних сумішей України, організації ефективного маркетингу та збуту, технологічних рішеннях для рентабельного виробництва будівельних сумішей.

IMG 331627 лютого відбулося розширене засідання Ради Будівельної палати України, де учасники обговорили підсумки 2023 року та плани на 2024 рік, а також питання щодо ситуації в будівельному комплексі України в умовах воєнної агресії росії проти України, заслухали пропозиції будівельних організацій – членів БПУ щодо відбудови зруйнованих міст та розглянули питання фінансування житлового будівництва за програмами «єОселя» і «єВідновлення». Редакція журналу Prof Build традиційно виступила інформаційним партнером та взяла активну участь у заході в особі Світлани Шах, яка є членкинею Ради Будівельної палати України.

0H3A0935 Улучшено Ум. шумаКоли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню.

24.02.22 вся Україна відчула дно ногами: здавалося, що це кінець, що далі тільки руйнації, зубожіння і смерть. Смерть стала синонімом до Життя, життя в Україні.

Тоді не вкладалося в голові як таке могло статися із нами: народом який НІКОЛИ не починав війн і не мав територіальних або культурних претензій до будь-кого. Як могли так підло, посеред ночі вдертися до теплих снів наших дітей…

Ще нове на сайті: