Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

"Міцуї Україна" виступає ексклюзивним представником ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні

IM1G 5918"Міцуї Україна" виступає ексклюзивним представником ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні. Компанія експортує більш ніж 100 тисяч комплектів ліфтового обладнання у 77 країн світу. Якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами і нагородами. Крім того, «Міцуї Україна» - постійний та активний учасник виставок.

Велику зацікавленість з боку відвідувачів викликав стенд компанії на «ЄвроБудЕкспо», де було представлено великий спектр підйомного устаткування (ліфти, ескалатори, рухомі доріжки) для житлових і комерційних приміщень. В рамках Експофоруму відбулася презентація унікальної енергоефективної лебідки: кабіни з аудіо- та відеозв’язком і станцією керування, що дистанційно забезпечує моніторинг, систему безпеки з відбитком пальця та автоматичний виклик сервісцентру.

IMG1 5924Численними перевагами ліфтової продукції «Міцуї» є безшумність, енергоекономічність, надвисока плавність руху і точність зупинки безредукторної лебідки, а також висока стійкість до перепаду напруги. До того ж, гарантовану якість та безпечність ліфтів MIZUI забезпечує сучасне обладнання для виробництва та тестування. Всі нові напрацювання по ліфтовому обладнанню проходять обов’язкове випробування на стаціонарних заводських випробувальних вежах. Зручність користування ліф¬тами «Міцуї Україна» покращують вказівники поверху і напрямку руху ліфта на кожному поверсі. Антивандальні дзеркала з нержавіючої сталі на всю висоту кабіни додають комфорту перебування у ліфті.

Ліфти та ескалатори «Міцуї» вже добре зарекомендували себе у готелях, офісах, житлових будинках і торговельно-розважальних комплексах України. Завдяки надійності, комфорту, конкурентним цінам, і високим показникам з енергозбереження, продукція «Міцуї» дедалі більше завойовує серця українців. І наближає їх до майбутнього вже зараз!

 

Василь Дмитрович МИХАЛКО менеджер по маркетингу та продажу

тел. 093 16 600 16,

098 603 70 60

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ще нове на сайті: