Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

KyivBuild Ukraine 2019

IMG 259814-17 травня у новоствореному четвертому павільйоні Міжнародного виставкового центру (МВЦ) проходила виставка KyivBuild Ukraine 2019. Уже традиційно понад 200 компаній із Німеччини, Китаю, Індії, України, Італії, Фінляндії, Польщі, Чехії, Туреччини та інших країн презентували найкраще будівельне обладнання, матеріали та інструменти. Сонячна травнева погода сприяла розміщенню техніки «open-air», тож усі відвідувачі мали можливість не тільки оцінити габаритні машини і механізми в рамках виставки KyivBuild, а й завітати до експозиції «сусідів»: Акватерм-Київ та Intertool.

 

#KyivBuild

Серед головних розділів 21-ї Міжнародної виставки KyivBuild, що чекали на відвідувачів: будівельні матеріали та обладнання, віконні, фасадні системи, ізоляція та інтер’єр. Нововведенням цьогорічного заходу стало приєднання розділів ландшафтної архітектури та лакофарбової продукції.

IMG 2595KyivBuild Ukraine вкотре підтвердила свою репутацію міжнародного майданчика для зустрічей провідних гравців будівельного ринку, демонстрації нових ідей і технологій. Адже завітали на виставку понад 5200 фахівців галузі, у представницькому складі яких власники і топ-менеджери впливових будівельних компаній, інвестори, організації підрядників, дизайнери та архітектори, будівельники, представники профільних державних структур і громадських організацій.

Компанії-учасники, які брали участь у Міжнародній виставці KyivBuild 2019, – ERMAK CONCRETE AND CONSTURCTION MACHINES Co. ltd. (Туреччина), POLARMATIC OY (Фінляндія), PolyPIU’ Srl (Італія), SCHMiDT, TECHMATIK S.A. (Польща), VAVEX 1990 s.r.o. (Чехія), ПрАТ «БЕТОНМАШ», INTERATLETIKA, «ЄВРОБЕТОН», ЦГІП, Група компаній «САНПОЛ» (Україна) та багато інших. Безумовно, участь у виставці – це ефективний привід для компаній збільшити обсяги продажів, розширити географію збуту продукції та можливість залучити нових клієнтів.

IMG 2694# 3 в 1

KyivBuild одночасно межувала з потужною інженерною виставкою Східної Європи Акватерм-Київ та єдиною в Україні Міжнародною виставкою професійних інструментів і садової техніки Intertool. Ще у 2018 році організатором заходу KyivBuild – ДП «Прем’єр Експо» (ITE GroupPlc/Велика Британія) було прийнято рішення щодо одночасного проведення KyivBuild із Міжнародною виставкою енергоефективних та ресурсозберігаючих технологій – Акватерм Київ. Така консолідація профільних виставок суттєво доповнила цільову аудиторію виставки, розширила ділові можливості кожного учасника.

Поєднання тематик, спільна сфокусованість на енергоефективності та ресурсозбереженні трьох виставок сприяли тому, що потенційним клієнтам було запропоновано найкращі рішення: від різнобарв’я будівельних матеріалів та інноваційних інженерних рішень до вишуканого декору й оздоблення. Саме тому кожен із чотирьох днів виставки ряснів калейдоскопом подій, контактів та зустрічей, надав можливість знайти нові ідеї і ділових партнерів.

IMG 2705# Ділова програма

Дефіцит персоналу… Ця проблема «наболіла» не тільки у будівельній галузі. Тому семінар-тренінг, організований 14 травня за ініціативою Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів та Львівської школи керівників бізнесу, видався напрочуд актуальним. Теми спікерів стосувалися інноваційних систем організації бізнесу та практичних методів їх застосування, психофізіології в розстановці персоналу, формування високого рівня працівника, матеріальної і нематеріальної мотивації, дуальної освіти в Європі та Україні тощо.

А вже наступного дня, 15 травня, учасники поринули у «світ прекрасного»: інноваційні технології у дизайні житлової та комерційної нерухомості. Організаторами події виступили Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів та BR Interiors. У рамках заходу доповідачі розглянули такі питання: архітектура житлової і комерційної нерухомості, сучасні вимоги до дизайну, світові тенденції дизайнерських та меблевих рішень, особливості еко-дизайну, система «розумний дім» від світового бренду JUNG.

IMG 2833Кожен день виставки був позначений проведенням безлічі майстер-класів, семінарів, лекторіїв, розіграшами корисних у домогосподарстві призів – усього не перелічити!

- Аліна Загладько

IMG 2809IMG 2682

Ще нове на сайті: