Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Polyex Mesh — сучасна альтернатива арматуріі сталевій сітці

ФибраКополімерна фібра Polyex Mesh є альтернативою армуванню сталевими волокнами, металевою фіброю, арматурним каркасом і протиусадковими сітками. Polyex Mesh — це скручені полімерні волокна, які складаються зі спеціальної суміші кополімеру і поліпропілену. Які переваги забезпечує використання і як правильно застосовувати інноваційний матеріал?

Переваги полімерної фібри

Особливість Polyex Mesh ‒ здатність створювати армування в 3 вимірах (3D-армування). Це допомагає значно скоротити або повністю усунути пластичну усадку бетону, покращує його властивості, зокрема збільшує міцність бетону на розтяг при згинанні.

Використання Polyex Mesh у бетоні перешкоджає утворенню усадкових тріщин, підвищує стійкість до погодних чинників, зношення, збільшує кількість циклів морозостійкості; зменшує водонепроникність; спрощує і забезпечує комфорт роботи (укладуваності, дозування і змішування).

589Завдяки Polyex Mesh значно поліпшуються властивості матеріалу: бетон стає стійким до корозії і морської води, має підвищену міцність на вигин, на розрив, ударну міцність, що позитивно позначається на його довговічності.

Сфери застосування Polyex Mesh

Волокна Polyex Mesh ‒ «універсальний солдат». Матеріал має багато точок прикладання в практичній роботі.

Він може застосовуватися як замінник арматури і сталевої сітки в бетонних промислових підлогах, дорожніх і мостових покриттях, цементно-піщаній стяжці підлоги, зовнішніх майданчиках автостоянок, бетонних плитах перекриттів, фундаментів, у монолітних конструкціях, залізобетонних палях, бетонних колонах, у будівельних розчинах, сухих сумішах і штукатурці, при литті малих архітектурних форм із бетону, заливанні на ґрунтовій основі, під час виробництва залізобетонних виробів, лотків, систем водовідведення, ємностей (із питною водою), басейнів, елементів огороджувальних конструкцій, торкретбетону та інших бетонів класу від В-5 до В-100 МПа.

Технічні характеристики і правила використання Polyex Mesh

На ринку доступні волокна Polyex Mesh різної довжини ‒ 24, 38 і 54 мм. Це дає змогу зручно їх дозувати, перемішувати і рівномірно розподіляти в цементній матриці. Довжину волокон Polyex Mesh слід обирати залежно від товщини шару заливки: що він товстіший, то більшою має бути довжина фібри.

porownanie polyexmeshДля рівномірного розподілу волокна слід додавати в готову бетонну масу: в бетон ‒ на бетонному заводі, в бетоновоз (міксер) або в бетономішалку ‒ на будівельному майданчику. Необхідно змішувати кожен м3 протягом як мінімум 5 хвилин. Для отримання найкращого результату волокна мають бути сухими.

Навіть у найменшому дозуванні Polyex Mesh забезпечує заміну або зменшення кількості арматури в усіх бетонних плитах ‒ по ґрунту і по готовому залізобетонному перекриттю.

Волокна покращують якість конструкції і збільшують її міцність (особливо при згинанні). Бетон і розчин із застосуванням структурного волокна Polyex Mesh мають кращі властивості порівняно з бетонами, армованими сталевими волокнами. 

Підготувала Ольга Радучич

 

(067) 238-09-88

(044) 466-46-47;

www.sanpol.ua

Ще нове на сайті: