Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

FOMALGAUT GROUP - зірка із сузір'я успіху

claid3Група компаній «Фомальгаут» – українфсякий розпочав свою діяльність у 1994 році.

 

За 25 років група стала національним лідером на будівельному ринку України та об’єднала:

– ТОВ «Фомальгаут-Полімін» (заводи сухих будівельних сумішей у Пустоіванному –Рівненська обл., Олешках – Херсонська обл., Лимані – Донецька обл. та 2 заводи у Києві);

– ТОВ «Ковель-Вапно» (виробництво вапна загальнобудівельного призначення та мінерального порошку); – АТЗТ «Будмаш» (виготовлення будівельної техніки, Житомир);

 MG 3659– ПП «Фомальгаут-Т» (оптово-роздрібна торгівля будматеріалами та технікою у власній торговельній мережі «МастерОК»);

– «Перший гіпермаркет дверей» на базі власного торгового центру;

– Партнерські представництва у ЄС.

Компанія «ТОВ «Фомальгаут-Полімін» є найбільшою у групі. Сьогодні компанія є національним лідером серед виробників сухих будівельних сумішей. Асортимент продукції, що виробляється на заводах компанії, налічує понад 90 найменувань у наступних категоріях:

• суміші для влаштування підлоги;

• клеї для плитки;

• заповнювачі швів;

• суміші для систем теплоізоляції фасадів;

• штукатурки (цементні, гіпсові, вапняні, декоративні, акрилові);

 MG 3677• шпаклівки та ґрунтовки;

• розчини для мурування;

• суміші для газобетону тощо.

З 2003 року виробництво сухих будівельних сумішей сертифікується за Міжнародною системою якості ISO 9001.

А нещодавно матеріали ТМ ECOSHTUK by Polimin отримали документи про проходження екосертифікації Центру екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета». Екологічні сертифікати засвідчили, що продукція запобігає утворенню цвілі та грибку і виробляється з безпечної сировини. Також компанія «Фомальгаут-Полімін» отримала висновок авторитетної європейської лабораторії ALZIDA, яка підтвердила протоколами відповідність продуктів ТМ POLIMIN Європейським стандартам.

Одним з останніх досягнень групи стала «Зірка якості» Національного рейтингу якості товарів та послуг. Експертний висновок THE INTERNATIONAL PRODUCTS AND SERVICES QUALITY RATING підтвердив, що ТОВ «Фомальгаут-Полімін» – КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2018.

3 1Ще одне досягнення «Фомальгаут – кваліфіковані експерти оцінили відповідність продукції ТМ POLIMIN європейським та міжнародним нормам конкурентоспроможності. Згідно з висновками Експертної Ради програми «Лідери XXI століття», у 2018 ТОВ «Фомальгаут-Полiмiн» було відзначено спеціальними знаками відповідності програми «Національна конкурентоспроможність»:

• «Кращий продукт року» у 4 категоріях (стяжка для підлоги POLIMIN СЦ-5 та клеїв для систем утеплення POLIMIN П-19, П-20 і П-21);

• «Краща інновація року» за вапняну мультіфінішну шпаклівку ТМ ECOSHTUK.

Сьогодні українські високотехнологічні продукти, які відповідають вимогам норм і стандартів ЄС, активно використовують міжнародні будівельники. Так, продукція ТМ POLIMIN успішно експортується за 12 напрямами: Великобританія, Німеччина, Австрія, Польща, Литва, Латвія, Молдова, Грузія, Румунія, Словаччина, Швейцарія і Швеція.

baner dlya kataloga PoliminОтже, група «Фомальгаут» на власному прикладі довела, що потенціалу української будівельної промисловості вистачає для виробництва якісних сухих i рідких будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів світового рівня. Але команда «Фомальгаут» продовжує розвивати глобальну стратегію і працює над реалізацією амбіційних планів.

1. Після підписання меморандуму про співпрацю з Міністерством освіти і науки України компанія взяла на себе відповідальність за реалізацію соціально-освітнього проекту FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY, який покликаний сприяти успішній кар’єрній траєкторії молоді на території професійних компетентностей – POLIMIN HUBS.

2. Задля постійного вдосконалення стандартів якості та розширення асортименту інноваційних продуктів, продовжуються модернізація виробництв та інвестиції у розвиток екологічної політики.

3. Щоб збільшувати присутність продукції POLIMIN на міжнародних ринках, в найближчий час заплановано відкриття нових виробничих потужностей у ЄС.

4. Комплексні рішення для споживачів: разом з новими PREMIUM продуктами «Фомальгаут» представить супутні товари (дюбеля для теплоізоляції, армуючу сітку, гідроізо-ляційну стрічку тощо).

5. Також група продовжить знайомити будівельну спільноту з усіма перевагами інноваційної продукції під час POLIMIN FESTS у різних куточках України та на міжнародних виставках.

1 1Група «Фомальгаут» постійно ініціює та просуває інноваційні процеси, підтримує їх серед бізнесових і соціальних партнерів. Так, діюча екологічна політика групи спрямована на постійне підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення технологічного контролю за станом виробництва на своїх підприємствах, технологічних процесів та продукції, що виробляється. На підприємствах групи впроваджуються високоефективні технології, а для технологічних процесів використовується високоякісне обладнання вітчизняного і зарубіжного виробництва. Крім того, група відкрита до діалогу з усіма зацікавленими сторонами в розробці інноваційних змін у будівництві.

Компанії групи «Фомальгаут» продовжують інтегруватися у європейський економічний простір. А як соціально відповідальна бізнес-структура, група розширює свою участь у наближенні будівельної індустрії України до світових стандартів якості.

МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ

Київ, вул. Пшенична, 2а

Т./Ф.: +38(044)490-35-85 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.polimin.ua

Ще нове на сайті: