Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«БІНДАКС» (BINDAX) – арматура, що відгинається

bindax hiresЯка якість в’язки арматури та проливки суміші в каркасі? Чи ефективне її розподілення в опалубці? Чи належним чином здійснено проливання усіх елементів арматурного каркасу? При монолітному будівництві усе це має значення.

Одна із найпоширеніших — проблема випусків арматурного каркасу. Дуже часто вона виникає в елементах стіна-стіна, стіна-перекриття.

Не все так просто: поєднання елементів монолітного каркасу

Випуски балконів, Т-подібні випуски стін і перекриттів зі стіни, поетапна заливка складних елементів і конструкцій типу пандусів, ліфтових шахт, сходових маршів – на цих ділянках проведення монолітних робіт доводиться стикатися з певними технологічними складнощами. Зокрема, йдеться про забезпечення випусків арматури для зав’язки наступного елемента конструкції.

bindax 02Як правило, арматуру зав’язують, кріплять на ній випуски наступного елемента, загинають їх та ховають, прикриваючи в опалубці пінопластом або пінополістиролом. Після заливки першого елемента та знімання опалубки починають видовбувати пінополістирол і витягувати загнуті елементи закладних прутів арматури. Цей нетехнологічний, довгий та ненадійний процес не відповідає вимогам технагляду, оскільки робота виконується «кустарно».

Саме тому настільки важливо забезпечити якісне поєднання частин монолітного каркасу – особливо тих, які заливаються в різні етапи.

Арматура «БІНДАКС»: швидкість, легкість та надійність

Вирішенням зазначеної проблеми є незйомна закладна арматура «БІНДАКС». Вона в рази пришвидшує процес з’єднання описаних вище елементів, не маючи при цьому жодного з перерахованих недоліків. Перевагою є й помірна вартість продукції.

Арматура «БІНДАКС», що відгинається, – це профіль, у який закладено випуски. Вони загнуті, приховані у пластиковому кожусі, а безпосередньо після заливки двома рухами дістаються з уже залитого елемента – і одразу готові до поєднання з каркасом наступного елемента та заливки! До того ж уся процедура надшвидка, акуратна та надійна.

Працюють із арматурою за такою технологією: при заливці першого елемента маємо паз профілю, у який шпунтом заливається наступний. Це значно збільшує надійність і технологічність поєднання двох монолітних конструкцій та є особливо актуальним при заливці консолей балконів тощо. Усі профілі арматури «БІНДАКС», що відгинається, стандартизовані. Також у наявності велика кількість типів кріплення та самих типорозмірів профілів для будь-яких потреб і навантажень.

https://sanpol.ua/ru/

 

IMG 2074

Ще нове на сайті: