Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

LEAN — оптимізація та лідерство. Шлях компанії «Aerostar Group» до впровадження ощадливого виробництва.

IMG 2619Чи знали ви, що 80% речей, які ми зберігаємо, насправді не використовуємо? І це тільки у побуті, а як щодо виробництва?

Чи знали ви, що 80% речей, що ми зберігаємо, насправді не використовуємо? І це лише у побуті. А як щодо виробництва?

AEROSTAR GROUP, лідер виробництва вентиляційного обладнання, вже більше року впроваджує ощадливий концепт як єдину інтегровану політику управління, засновану на фундаментальних засадах. Це безперервна мінімізація втрат та оптимізація усіх виробничих потоків.

У 2018 році компанію AEROSTAR GROUP визнано кращим енергоефективним виробником на Всеукраїнській будівельній премії Ibuild. У цьому році компанія вперше в Україні отримала міжнародний сертифікат Eurovent.

Lean Management — перевірена часом методика ощадливого виробництва.

IMG 2609Це концепція управління широким спектром інструментів, яка допомагає покращити умови, як ми виробляємо продукт чи послугу. Як і філософію Кайдзен, інші способи управління, Lean можна ефективно запровадити у кожен бізнес і процес. Оптимізації підлягає кожна деталь! Це спосіб мислення та продуктивної дії, а не лише тактика з деякими алгоритмами.

Компанія AEROSTAR GROUP одна з перших в Україні почала свій шлях впровадження ощадливого виробництва з усвідомлення того, що за декілька років корпоративні цінності дуже змінились. Марина Леоненко, заступник директора з виробництва, стала так званим бустером на шляху до оптимізації всіх ресурсів.

Багато іноземних брендів-гігантів стали всесвітньо відомими саме завдяки мінімізації зайвих дій та зміні стратегії виробництва. Результати таких компаній, як Toyota, Alcoa, Boeing, Pella, Emerson Electric, Jacobs та Lenovo, можна взяти за основу та мотивацію. Одна автомобільна компанія, яка зробила величезні поліпшення за якістю і витратами, реалізовувала все більше Lean політик управління виробництвом на своїх заводах, в дійсності поступово змінюючи її власну корпоративну культуру, щоб краще відповідати Lean моделі. Ця система абсолютно протилежна традиційному виробництву, сприяє всебічному розвитку та інтеграції всіх існуючих технологій, політик і людських ресурсів.

IMG 2613Існує індекс менеджменту, який передбачає продуктивність заводу набагато краще, ніж рівень його автоматизації чи місце знаходження.

Три складові індексу, що пророкують успіх:

1. Рівні спільної, командної роботи на всій території заводу.

2. Візуальний контроль: Lean-завод має більше перехресного навчання, ніж традиційне підприємство.

3. Показник позапланової відсутності на робочому місці як «індикатор участі працівників і очікувань керівництва».

AEROSTAR GROUP впроваджували зміни поступово, але вже через рік навіть працівники зізнаються, що час на рутинні робочі справи та на виготовлення однієї деталі чи одиниці товару значно скоротився.

Завдяки ключовим принципам системи 5S (sort, set in order, sustaine, shine, standardize) працівники почали слідкувати за чистотою на робочому місці, повертати інструменти на зазначені стелажі, сортувати потрібне від непотребу та безперервно вдосконалювати свій робочий простір.

На території кожного з п’яти цехів розробили спеціальну розмітку, повісили дошку, на якій відмічають рівень наявності комплектуючих деталей. А ще оновили обладнання або ж оновили вигляд вже існуючих станків. Доведено, що візуальне сприйняття оточуючого середовища безпосередньо впливає на самопочуття кожної людини та її настрій, що також важливо для ефективної роботи.

IMG 2606На заводі вентиляційного обладнання AEROSTAR GROUP ввели програму “Найкращий цех”: кожен співробітник має можливість отримати винагороду за свою ідею, що підтримує інтелектуальну складову колективу.

Наприклад, цех, де виготовляють теплообмінники, показав найкращі результати за останній місяць - в якості премії працівники обрали стереосистему. На заводі завжди шумно, та й робота буває одноманітною, а якісна музика підіймає настрій, що сприяє ефективності робочого процесу.

Варто пам’ятати, що кожна людина на заводі виконує важливу функцію, без одного працівника порушується ланцюг взаємодії, що призводить до значних втрат ресурсів. Завдяки концепції LEAN межа між керівництвом і співробітниками стирається, адже в основі лише конкретна людина та її відповідальність за певний обсяг роботи.

 

http://aerostar.in.ua/

IMG 2610IMG 2605

Ще нове на сайті: