Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

7 захоплюючих підводних готелів світу

691 1581789263Ці розкішні готелі під водою варті того, щоб відвідати гостинність закладу нижче рівня моря. Знаходитись під водою не завжди найкраща ідея, якщо, звичайно, мова не йде про п'ятизіркові готелі.

Гості, можливо, не захочуть повертатися на рівень моря, оскільки підводні номери, люкси та готельні сьюти в даний час є притулком дизайну і розкоші, починаючи з пропозиції 24-каратного золотого мила і закінчуючи можливістю спати в акваріумі, оточеному бірюзою.

 

1 Готель Apurva Kempinski Bali

У листопаді п'ятизірковий підводний готель Apurva Kempinski Bali представила острів своєї першої концепції підводної вечері в їх ресторані Koral. Дизайн натхненний тропічними особливостями Балі і включає в себе інші місцеві елементи, такі як стелі з тикового дерева і стіни з традиційного червоного глиняної цегли. А над землею вас чекають розкішні краєвиди, пейзажні басейни і чудовий балійський пляж з білим піском.

691 1581789302

 

2 Готель Quarry від Intercontinental Hotel Group в Шанхаї, Китай

Для 200-го готелю InterContinental готельна група вирішила зробити щось абсолютно нове, наприклад, побудувати розкішний готель в бічній стіні раніше закинутого кар'єру на південному заході Шанхая. Готель Quarry, як стало відомо, був номінований як одне з архітектурних чудес світу серією MegaStructures каналу National Geographic завдяки своєму новаторському архітектурному дизайну. З 16 поверхами під землею, на двох рівнях є підводні спальні, укладені в бірюзовий акваріум, де гості можуть спостерігати, як зграї риб плавають, коли вони засинають.

691 1581789343

 

 

3 Готель Conrad на острові Рангалі на Мальдівах

Цей підводний комплекс настільки ексклюзивний, що, на відміну від більшості інших готелів в Conrad на острові Рангалі на Мальдівах неможливо забронювати номер онлайн. Зокрема, Muraka Suite - це дворівнева резиденція, розташована на глибині 5 метрів нижче рівня моря і в довгому доці, як особливого острова. А якщо вам потрібно подихати повітрям, до ваших послуг цілодобовий приватний дворецький, водні мотоцикли і відкрита палуба з власним пейзажним басейном.

691 1581789384

 

4 Лаундж Blue Eye на Ponant Explorers Fleet

Спроектований Jacques Rougerie, всесвітньо відомим французьким архітектором, що спеціалізуються на підводному середовищі проживання. Лаундж Blue Eye на Ponant Explorers Fleet - це мультисенсорний досвід - є спеціальна акустична система, розроблена для уловлювання підводних звуків і м'яких диванів для «прослуховування тіла» вібрувати в унісон з с водною акустикою, що струмує. Ponant - французький бренд класу люкс, на борту якого пропонуються послуги спа - терапії від Sothys, лікувальні процедури від Laduré.

691 1581789415

 

5 Готель Resorts World Sentosa

Розташовані вздовж однієї зі сторін середовища проживання у відкритому океані в акваріумі SEA, одному з найбільших в світі, знаходяться 11 двоповерхових гостьових люксів в Resorts World Sentosa в Сінгапурі. Це забезпечує підводний досвід з видами понад 40 000 морських риб. Крім того, гості можуть насолодитися теплою ванною, милуючись жалами і тропічними рибами. І це, звичайно, на додаток до п'ятизіркових розкішних зручностей і індивідуальним обслуговування дворецького, які є невід'ємною частиною життя під морем.

691 1581789446

 

6 Готель Niyama, Мальдіви

Підводні вечірки і підводне обіднє меню - це лише деякі з особливостей Subsix, власності Aquum, підводного ігрового майданчика. З гламурною атмосферою і естетикою - італійські Шантель і трирівневі сходи - місце приваблює нічним життям. Розроблено проект в 2012 році компанією Poole Associates. Ви можете провести весільну ніч на цьому підводному ігровому майданчику або просто поспостерігати за акулами, не виходячи з бару, потягуючи коктейль.

691 1581789492

 

7 Готель Lovers Deep, Санта-Лючія

Щоб конкурувати з романтикою неба, компанія Oliver's Travels запустила підводний готель. Починаючи всього лише чверті мільйона доларів за ніч, закохані пари можуть вибирати, де швартуватися ввечері, будь то біля особливо активного рифа або аварії корабля. Ви будете насолоджуватися ікрою, устрицями і шоколадною помадкою. Непоганий спосіб провести День святого Валентина ....

691 1581789533

Джерело: Архітектура

Ще нове на сайті: