Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

AEROSTAR GROUP: вітчизняний виробник – європейська якість

aerostarБез систем вентиляції та кондиціонування нині дуже
важко уявити будь-яке приміщення: промислове, побутове, комерційне чи інше. З кожним роком в Україні попит на таку продукцію зростає.

 

Ми звикли, що якісне обладнання обов’язково має бути від зарубіжного виробника. Але чи актуально це в теперішніх реаліях? Можливо, раніше так і було.

Але, на щастя, все змінюється. Українські виробники вже мали багато шансів довести, що вітчизняна продукція поступово стала синонімом співвідношення якості та прийнятної ціни.

Нині всі дбають про навколишнє середовище та працюють над зменшенням споживання природних ресурсів. Це зобов’язує виробників систем вентиляції та кондиціонування вдосконалювати наявні та створювати нові енергоефективні та екологічні продукти.

У нашій статті розповімо про провідного українського виробника «АЕРОСТАР», який за багато років своєї роботи довів, що не потрібно ігнорувати вітчизняну продукцію.

DSC 1225    DSC 0364

З 2008 року AEROSTAR посідає провідне місце серед вітчизняних виробників повітрообробного обладнання різної продуктивності, канального вентиляційного, холодильного та обладнання для кондиціонування повітря.
AEROSTAR GROUP об’єднує потужні підприємства, які здійснюють проектування і виготовлення обладнання.
Серед них — дочірня компанія Ventcontrol, яка займається впровадженням систем автоматизації та диспетчеризації для обладнання AEROSTAR.
Незалежно від складності проектних рішень інженерно-технічний склад AEROSTAR втілює у реальність проекти на найвищому рівні з дотриманням усіх будівельнихнорм законодавства.


    Європейська якість — це не просто слова


З часу заснування компанії продукція виробництва AEROSTAR завоювала визнання понад 7000 клієнтів з усього світу. Що стосується українського ринку, то на сьогодні частка виробів AEROSTAR GROUP у загальному обсязі внутрішнього ринку вентсистем становить 25%. На виробництві працюють більше 400 працівників. Відповідно до процедур TUV NORD CERT, компанія застосовує систему менеджменту згідно з міжнародним стандартом якості ISO 9001:2015. Виробник став першим в Україні, хто отримав сертифікат Eurovent, який є гарантією надійності того,що технічні параметри вентиляційних установок AEROSTAR відповідають заявленим характеристикам.

  smауйпумпу AEROSTAR APP — ефективне ведення бізнесу


Цифрова трансформація суспільства та економіки змушує шукати можливості забезпечити інтегровані рішення та комплексний підхід у роботі з клієнтами.
Додаток AEROSTAR APP від AEROSTAR GROUP — це нова розробка компанії, яка допомагає бізнесам зао-
щаджувати час та ресурси. Він дає можливість керувати установками з мобільного телефону, перебуваючи у будь-якій частині світу, бачити всі установки на одному екрані, миттєво отримувати повідомлення про аварії, необхідні звіти, звернутись у сервісну підтримку тощо.
Завдяки новому додатку можна управляти установками без спеціальних навичок — у цьому допомагає
зручний та зрозумілий інтерфейс.


  Визнання серед лідерів


Сучасні технології, комплектуючі від провідних світових виробників та професіоналізм команди дають змогу AEROSTAR GROUP виробляти продукцію,
яка швидко себе окупає. Це на практиці підтвердили багато компаній, які займаються девелопментом, будівництвом, управлінням і продажем успішних українських проектів.

Зокрема, йдеться про КАН, UNIT.City, Lavina Mall, Varus, Smart Plaza Obolon, Smart Plaza Polytech, мережа магазинів Novus, бізнес-центри Hillfort та «Платформа», Національна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» та ін.

аывас  aerostar 2020 ukr 11   Block pb 1 2 2020 min 21  

Окрім цього, AEROSTAR розроблено та впроваджено управління всією інженерною системою, що дозволило правильно налаштувати обладнання замовнику та в подальшому отримати фінансову вигоду від значної економії витрат. Наприклад, такий підхід уже використано в трьох найбільших ТРЦ в Україні: Blockbuster Mall (загальна площа 450 000м²), Respublika (298 000 м²) та Retroville (120 334 м²).Навіть цей неповний список об’єктів свідчить, що Aerostar заслужив довіру вагомих гравців українського ринку нерухомості — їх більше не відвертає надпис Made in Ukraine, а навпаки! Саме тому два роки поспіль AEROSTAR отримав звання «Кращий енергоефективний виробник» за версією Всеукраїнської будівельної премії IBUILD.

76989845 2477343429151056 4579127408954703872 o77306224 2477343525817713 3038808852205142016 o

aerostar.in.ua

Ще нове на сайті: