Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

"Віват Інвест" будує можливості

Шахта Свято Покровс ка 3. Будiвництво котел ноiУспішне зведення нового промислового об’єкта відкриває бізнесу нові можливості. І не важливо, що будується: склад, виробничий цех або торговий центр. Головне, що роботи виконуються професійною командою з гарантуванням якості

 

ТОВ «Віват Інвест» успішно працює на будівельному ринку України з 2006 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера в реалізації проєктів різної складності.
Наявність власної виробничої бази, кваліфікованих фахівців, сучасного обладнання для проведення робіт, а також великий досвід реалізації різноманітних проєктів дозволяють «Віват Інвест» здійснювати повний цикл робіт із будівництва та реконструкції промислових об’єктів різного масштабу і призначення. Зокрема, до переліку напрямів спеціалізації компанії входять:
• виготовлення монолітних залізобетонних конструкцій будь-якої складності;
• виготовлення промислових підлог;
• виготовлення та монтаж металоконструкцій;
• будівництво промислових споруд «під ключ» тощо.


Найкраща винагорода —вдячність партнерів та результати, якими приємно пишатися


6 0Сьогодні дуже важливим є використання в роботі новітніх технологічних розробок, ефективної потужної техніки і високоякісних матеріалів. Завдяки цьому зведення об’єктів виконується в заплановані терміни за оптимальної вартості будівництва.
Індивідуальне ставлення до кожного клієнта незалежно від типу та масштабу замовлень забезпечило «Віват Інвест» репутацію надійного партнера на ринку будівельних послуг. У своїй діяльності й роботі із замовником «Віват Інвест» керується ключовими принципами:

• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• ефективне та економне використання коштів і ресурсів замовника;
• співпраця з надійними компаніями-підрядниками;
• відповідальність за весь спектр виконаних робіт;
• побудова довгострокових партнерських відносин із замовником.

 

 

 14 років разом!

Зовсім нещодавно у дружній атмосфері компанія «Віват Інвест» відзначила свій День народження – 14 років успішної роботи на будівельному ринку України! День народження – це час для підбиття підсумків, оцінки пройденого шляху і формування амбітних планів на
майбутнє. Протягом усього цього періоду компанія сумлінно виконувала свої зобов’язання перед партнерами та зберігала свої головні пріоритети. Незважаючи на низку криз, яких зазнавала економіка України, «Віват Інвест» змогла не тільки утримати колектив та виробничі потужності, а й їх примножити. На сьогодні компанія є активним членом Ради директорів КБУ і Регіональним представництвом Конфедерації в Запорізькій області. Має низку нагород та визнання серед професіоналів. Також компанія ТОВ «Віват Інвест» є членом правління клубу будівельників THE WALL - Ukraine. «Віват Інвест» завжди вдячна своїм постійним та новим партнерам за взаємовигідну співпрацю та можливість будувати і втілювати їхні найамбітніші проєкти!
vivatinvest.com.ua

IMG 20200708 094607 802

Ще нове на сайті: