Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Developmen Cluster Grup: "Ваш успіх у наших руках"

DCG 11Традиційний погляд на конкурентоспроможність сьогодні вже застарів. Для забезпечення сталого розвитку бізнес потребує нових підходів. DCG – це відповідь на сучасні виклики, яка поєднує новий спосіб мислення та нову стратегію для нелінійного розвитку бізнесу і вирішення питань, які не можна розв’язати лише власними силами.

 

 

Що означає кластер?


Дмитро ПапукЦе бізнес-/партнерський кластер, який має властивості кооперації його учасників, надає можливість формувати унікальні компетенції та створювати концентрацію підприємств і організацій у рамках спільного ланцюжка цінностей у сферах виробництва або послуг певного напряму.


Що дає бізнес-кластер для партнерів?


У бізнес-кластері достатньо ресурсів і компетенцій для досягнення критичного порогу, що забезпечує партнерам ключове положення в певній економічній галузі та вирішальну стійку конкурентну перевагу над гравцями свого ринку на національному і глобальному рівнях.


Що дає бізнес-кластер для клієнтів?


Завдяки кластеризації профільних організацій з успішними кейсами, прозорій платформі для закупівлі матеріалів і послуг та автоматизації цих процесів, принципу «одне вікно», електронному документообігу, можливості контролювати з телефону повний цикл закупівлі, наявності однієї відповідальної особи, використанню BIM Technology, низькому ціноутворенню за рахунок синергії, термінам виконання та багато чому іншому клієнти отримують економію часу, а як результат —
і економію коштів.

DCG2

Як BIM Technology пов’язані з бізнес-кластером?


Характерною ознакою кластера також є наявність інноваційної складової, якою є BIM Technology. Завдяки нашим партнерам, провідним фахівцям країни в Building Information Modeling (BIM), ми маємо можливість здійснити переоцінку критеріїв розробки проєктів, враховуючи їхні життєві цикли. Також ми можемо обрати виконавців (виходячи з їх здатності професійно і своєчасно виконати роботи), здійснювати контроль якості (з чітким дотриманням технологічних та індустріальних процесів) й адміністрування гарантійних зобов’язань (з урахуванням істотних критеріїв подальшої експлуатації).


Як стати партнером DCG?


Щоб стати партнером Development Cluster Group, необхідно мати у своєму портфелі успішні кейси за спеціалізацією з позитивними відгуками і, звичайно, мати стосунок до будівельної галузі. У разі відповідності зазначеним критеріям слід обрати один із пакетів співпраці та підписати угоду.


222

 

Спосіб партнерства платний?


DCG — комерційна організація, тому певна плата передбачена. Її розмір залежить від обраного пакета, але порівняно з перспективами, які відкриваються для партнерів, вона незначна.
Якщо говорити про базовий пакет участі, там передбачено щомісячний внесок тільки на операційну діяльність головного офісу. Цей пакет не має на увазі будь-якого прибутку, а постійні витрати діляться рівномірно на кількість партнерів. Що найцікавіше — сума щомісячного внеску
буде постійно зменшуватися при появі кожного нового партнера. Що стосується інших пакетів, крім різних можливостей, власник стає повноцінним партнером DCG з правом голосу та створенням фонду.


Секрет успіху — в наших комунікаціях!


Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу і компанії значно залежать від допомоги та підтримки інших провідних суміжних організацій. Для досягнення успіху DCG і партнери завжди разом зможуть підказати та знайти напрям, у якому краще рухатися, й ухвалити правильне рішення як у складі спільного проєкту, так і окремо.

333

Ще нове на сайті: