Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Masterplast: «Бездоганний результат дають тільки якісні складові!»

Aschersleben 100x100 4Цього року компанія «Мастерпласт Україна» святкує своє повноліття діяльності на території України. Рівно 18 років тому було створено ТОВ «Мастерпласт Україна», яке на початку обслуговувало тільки західні регіони України з головним офісом в Ужгороді, але протягом двох років від заснування вже розширилось на всю територію України із структурними підрозділами у Києві, Дніпрі, Рівному та Миколаєві.

Компанія Masterplast спеціалізується на виробництві та дистрибуції всього комплексу фасадної теплоізоляційної системи. Починаючи з 1997 року (рік заснування в ЄС) Masterplast стрімко розвивався на території Європейського Союзу, були створені підприємства в різних країнах. Важливим кроком у процесі становлення компанії є власні виробничі бази. Однією з найбільших серед них є виробнича база в Суботиці, яка виготовляє понад 150 млн м2/рік скловолокнистої штукатурної сітки Masternet. Завдяки цьому завод входить до трійки лідерів серед виробників склосітки у світі та перебуває на 2-му місці серед виробників у Європі.

Szabadka 100x100Крім штукатурної сітки, Masterplast виробляє пінополістирольні плити, профілі для сухого будівництва, кутники із сіткою, паропропускні мембрани, традиційні підпокрівельні плівки та ін.

Саме тепер відбувається трансформація у виготовленні паропропускних мембран. У 2020 році Masterplast викупив німецький завод із виробництва мембран, що дало змогу запозичити німецький досвід та впровадити його у власний товар. Саме так утворилась унікальна технологія виготовлення супердифузійних мебран Linopore, яка базується на тому, що головне — не питома вага мембрани, а її властивості! Linopore — технологія, завдяки якій мембрана з меншою питомою вагою має високі технічні властивості, які раніше були притаманні мембранам із великою питомою вагою. Це трансформація на ринку підпокрівельних матеріалів! І так, саме у цей нелегкий час ми будемо вводити в асортимент цю продукцію.

Важливим для нашої компанії є те, що якісні європейські товари потрапляють на ринок України, щоб українські норми та стандарти були співзвучними з європейським досвідом, де важливою є якість матеріалу. Вмонтований товар, як-от штукатурна сітка або підпокрівельна мембрана, має виконувати свою функцію.

«Для якісного кінцевого результату потрібно використовувати тільки якісні складові!» — цей девіз актуальний як під час використання товару, так і під час його виробництва. Саме тому ми використовуємо тільки якісну сировину.

Керуючись саме цим девізом, у 2021 році в Україні також відкрили виробництво, а саме завод із виготовлення кутників Thermomaster із штукатурною сіткою, який розташований у Києві. Повномасштабна російська агресія, звісно, внесла корективи у наші плани — була тимчасова перерва у виробництві, але у другій половині 2022 року ми повноцінно відновили виготовлення кутників, і тепер працюємо на повну силу!

Linopore

За 18 років в Україні відбулися істотні зміни як на ринку будівельної галузі, так і в соціально-економічному становищі кожного українця. У 2022 році українці відчули енергозалежність, адже ми годинами, а то й днями сиділи без електроенергії. На нашу думку, в Україні потрібно впроваджувати стандарти ЄС щодо «пасивних будинків» та будівель із близьким до нульового рівнем споживання електроенергії. Одним із таких рішень є встановлення фасадної теплоізоляційної системи та системи теплоізоляції горищних приміщень (покрівлі). Вважаємо, що в період післявоєнного відновлення України питання енергоефективності будинку буде одним із ключових як під час нового будівництва, так і під час реконструкції старого будинку. Це не тільки покращить житлові умови українців, а й зробить нас менш залежними від блакитного палива та електроенергії.

masterplast x8      qr code 1                       

Ще нове на сайті: