Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

LINK. Основа міцних зв’язків

LINK копіяДоки військові боронять Україну від агресора, бійці будівельного фронту  в ці нелегкі часи працюють задля підтримки вітчизняної економіки.

Знайомимо вас із компанією LINK — українським виробником будівельних матеріалів та надійним роботодавцем для команди фахівців із багаторічним досвідом.

 

Українська якість та престиж

В основі всієї продукції LINK — високоякісний цемент та комплекс модифікуючих добавок. 

Не менш важливими є впровадження у виробництво сучасних підходів, повна модернізація та підтримка українських виробників. Зокрема, нова лінія з виготовлення сухих будівельних сумішей компанії LINK зібрана переважно з обладнання вітчизняного виробництва.

На українському ринку представлено понад 20 найменувань продукції компанії LINK:

  • будівельні клеї;
  • кладочні суміші;
  • суміші для гідро- та теплоізоляції;
  • штукатурки і шпаклівки;
  • суміші для улаштування підлог.

Впровадивши передові технології, фахівці LINK зменшили вплив людського фактора, що позитивно позначилося на якості продукції. У свою чергу, нове обладнання дає можливість виготовляти будівельні суміші стабільного та нормованого складу, що відповідає всім нормам і ДСТУ.
Виробничу лінію оснастили трьома тензометричними ваговими дозаторами, які дають змогу з похибкою до 0,1% зважувати 5 пилоподібних компонентів, такі як цемент, мелений вапняк, вапно та ін., а також 4 компоненти-заповнювачі (пісок, мармурова крихта різних фракцій тощо).  Усі ці процеси здійснюються за один цикл виробництва почерговим зважуванням на двох тензометричних вагових дозаторах. Третій ваговий тензометричний дозатор призначений для контролю загальної ваги дозування перед змішуванням суміші.LINK
Виробництво укомплектоване  фасувальними вузлами: із шнековою подачею суміші в мішок без повітря та турбінно-роторними, що мінімізує негативний вплив стиснутого повітря при фасуванні готової продукції. 

Контроль якості здійснює власна виробнича лабораторія компанії. Продукція проходить три стадії контролю: вхідний, оперативний та вихідний, що забезпечує правильний і стабільний склад сумішей.
Обладнання лабораторії дає змогу не лише контролювати якість продукції за параметрами, встановленими ДСТУ, а й здійснювати випробування з підбору оптимального складу сумішей для підвищення якості. 

Готові суміші — міцні та пластичні, добре зчіплюються з будь-якою поверхнею. Фахівці лабораторії перевіряють і тестують кожну партію — компанія відповідає за якість своєї продукції. Крім того, лабораторія постійно працює над розширенням асортименту.

Сучасний критий склад готової продукції має площу понад 2500 м2, що забезпечує правильне зберігання сумішей та зводить нанівець негативні атмосферні впливи.
Отже, складові успіху LINK:

  • повний цикл виробництва;
  • сучасне обладнання;
  • вітчизняний продукт;
  • європейська якість.

 

Професіоналізм працівників, автоматизація процесів, технологічна система зважування та стабільність складів сумішей – запорука якості продукції компанії LINK.

Ще нове на сайті: