Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«ПРОЕКСП» — експертиза, що перемагає!

головна 1Кожному, хто зіштовхується з питаннями будівництва, необхідні висококваліфіковані спеціалісти для професійних консультацій та отримання експертних знань щодо ведення документації та окремих проєктів. 

Компанія «ПРОЕКСП» здійснює комплексну експертизу проєктної документації, а також експертизу окремих розділів проєкту. Фахівці компанії уповноважені проводити експертизу за всіма класами наслідків (СС-1, СС-2, СС-3) і мають великий досвід експертизи об’єктів різних типів — житлових комплексів, доріг, заводів, складних інженерних споруд тощо.

 

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКСП» входить до переліку експертних організацій, що відповідають критеріям і мають право здійснювати експертизу проєктів будівництва виробничого та невиробничого призначення в усіх галузях економіки України (крім спеціалізованих об’єктів атомної енергетики), усіх класів наслідків (відповідальності) у всіх напрямах. Також ТОВ «ПРОЕКСП» має право здійснювати експертизу проєктів будівництва, які становлять державну таємницю.

Компанія здійснює експертизу проєктної документації на нове будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт існуючих будівель і споруд, об’єктів житлового, громадського, соціального, сільськогосподарського та промислового призначення за державними розцінками у встановлені законодавством терміни.

Серед численних замовників експертизи проєктно-кошторисної документації — Міноборони, Укрзалізниця, Укренерго, Служби автомобільних доріг та державні установи різних рівнів.

Загалом за час роботи на ринку надання фахових послуг компанія здійснила експертизу майже 15 тисяч проєктів різного ступеня складності, загальна вартість реалізації яких сягає 350 млрд грн, у тому числі об’єктів класу наслідків СС2 — 3023, СС3 — 1298.

Якісний склад експертів «ПРОЕКСП» представлений сертифікованими фахівцями, Заслуженими будівельниками України, академіками Академії будівництва України — висококваліфікованими, досвідченими та знаними як у професійному середовищі України, так і поза її межами.

Уся команда «ПРОЕКСП» постійно націлена на підвищення якості надання послуг, встановлення та дотримання відповідального і комфортного для замовника стилю відносин.

Що варто знати про експертизу проєктів будівництва

Комплексна експертиза проєкту будівництва — це колосальна відповідальність, адже від рішень, закладених у проєкт, залежать міцність і надійність майбутньої будівлі, а значить, здоров’я та життя людей. Комплексна експертиза проєкту орієнтована на виявлення проєктних помилок із подальшим їх доопрацюванням. Зокрема, для об’єктів класів СС2 та СС3 вона передбачає такі напрями:

 • міцність, надійність і довговічність будівель;
 • безпека експлуатації та інженерія;
 • санітарна, епідеміологічна безпека, охорона праці, екологія;
 • пожежна і техногенна безпека;
 • енергоефективність;
 • кошторис проєкту.

При цьому є можливість обрати аналіз лише окремих розділів або кошторисну експертизу проєкту. Тобто за бажанням клієнта можна провести експертизу лише окремого розділу будівництва. Приміром, експертиза міцності, надійності та довговічності. Усі розуміють, що міцність і довговічність будівлі напряму залежать від характеристик та якості тих матеріалів, з яких вона збудована. Різні матеріали мають різні властивості, які можуть по-різному проявлятися за певних умов і, як наслідок, по-різному впливати на загальну міцність споруди. Спеціалістам треба врахувати низку властивостей матеріалів: пластичність, крихкість, жорсткість, опір до удару, водопроникність і морозостійкість. Фахівці мають розрахувати, як різні чинники (літня спека, зимовий мороз, ремонт, особливості місця забудови тощо) можуть вплинути на ці властивості і як це позначиться на будівлі загалом. У разі виявлення недоліків щодо міцності експерт запропонує варіанти вирішення проблеми.

Окрім міцності конструкції, споруда має відповідати нормам екологічної та протипожежної безпеки, тому не варто нехтувати екологічною і протипожежною експертизою. Адже експерт ретельно перевіряє наявність у майбутній споруді всіх необхідних пожежних виходів і вогнестійкість матеріалів конструкції, тобто властивість витримувати високі температури і не втрачати своєї міцності. У разі значного відхилення від норми спеціаліст може запропонувати використовувати вогнетривкі матеріали, що не горять і не тліють. 

1Однак не тільки вогонь може нашкодити людині та навколишньому середовищу. Особливо це стосується споруд із великим (СС3) класом відповідальності, в яких розміщуються об’єкти промисловості. На таких об’єктах використовують різні хімічні та паливні складові, які можуть становити загрозу для навколишнього середовища.

Тут спеціалістам треба буде врахувати певні нюанси:

 • Наскільки істотно ця будова може нашкодити екології.
 • Які інженерні рішення зможуть зменшити негативний вплив.
 • Як ці рішення можуть позначатися на інших аспектах проєкту (факторі міцності, протипожежному, фінансовому тощо).
 • Як знайти «золоту середину» між різними аспектами та забезпечити повноцінне функціонування об’єкта.

Після міцності та безпечності важливе місце посідає енергоефективність майбутньої споруди. Особливо це відчувається взимку, коли в будинку недостатньо тепло, але платіжки за теплопостачання приходять чималі. Щоб не обігрівати вулицю і в майбутньому зберегти гроші замовника, енергоспеціаліст має врахувати низку факторів:

 • У якій кліматичній зоні буде зводитися об’єкт.
 • Яка сфера його застосування.
 • Які конструктивні особливості майбутньої будівлі.
 • Чи будуть альтернативні джерела енергії на об’єкті.
 • З яких матеріалів буде зводитися об’єкт.

Наприкінці розглядають кошторис, можливості зекономити кошти, не нашкодивши загальній якості проєкту. Адже у правильності кошторисної документації зацікавлений інвестор та замовник будівництва. Експертиза кошторисів допомагає застрахуватися від фінансових загроз та загроз технічної направленості, які можливі під час будівництва. Окремо встановлюються кількість використаних для будівництва матеріалів та відповідність усього процесу необхідним нормам і стандартам.

Чому варто замовляти саме в «ПРОЕКСП»

Можна бути впевненими в якості послуг, які пропонує «ПРОЕКСП», оскільки в її команді працюють найкращі спеціалісти з великим досвідом роботи. Їхньої професійності достатньо для ведення навіть найскладніших проєктів. Це провідні інженери, юристи, які здійснюють комплекс перевірок об’єктів будівництва, а технічний відділ контролює сам процес будівництва та відповідність кошторисам.

«ПРОЕКСП» — організація з 10-річним досвідом роботи і штатом понад 200 акредитованих професіоналів. Фахівці «ПРОЕКСП» працювали на таких складних об’єктах, як Національна опера України, житомирський стадіон «Спартак», львівська вулиця Шевченка та ін. 

Компанія представлена в Києві, Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Кременчуку, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові та Чернівцях. 

Незалежно від розташування можна бути впевненими у 100%-му результаті, і неважливо, чи це проєкт у Києві, чи вінницька експертиза проєктної документації. 

Окрім цього, фахівці «ПРОЕКСП» надають професійні консультації щодо консалтингу. Вартість необхідної експертизи можна прорахувати на сайті за допомогою спеціального опитувальника або зателефонувати чи замовити дзвінок працівника компанії.

Зауважимо, що експертиза проєктної документації на будівництво складається із сукупності факторів. Тому команда «ПРОЕКСП» надає першу консультацію безкоштовно. На ній буде обговорюватися питання вартості експертизи проєктів будівництва, а також є можливість отримати відповіді на всі запитання, які цікавлять замовника.

Вектори щоденної роботи команди «ПРОЕКСП» — ефективне партнерство, професійна експертиза та допомога клієнтам у вирішенні від простих до найскладніших питань у сфері проєктування, будівництва й оцінки нерухомості.

Нам не байдуже!проексп

Ще нове на сайті: