Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«Дніпрометиз»: найбільший виробник і постачальник дроту та секційних огорож в Україні

головнаПриватне Акціонерне Товариство «Дніпрометиз» з 1890 року є провідним виробником України з випуску сталевого дроту, цвяхів, сіток та фібри. Вироби ПрАТ «Дніпрометиз» застосовують у машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, під час виконання ремонтних робіт, у сфері обслуговування та інших напрямах діяльності. 

Продукція заводу має попит як в Україні, так і в країнах Європи. Географія експортного постачання охоплює понад 50 країн. Підприємство постійно працює над створенням нових рішень для кінцевих споживачів та замовників продукції.

Головною метою «Дніпрометиз» є випуск якісної продукції, адже вона має гарантовано забезпечувати надійність і міцність з’єднань. Від зварювального дроту, електродів, кріплення як від кінцевого продукту залежить цілісність усієї споруди. Тому вся продукція, що виготовляється на підприємстві, відповідає вимогам європейських стандартів та європейській нормативній документації, має відповідні сертифікати та виготовлена за екологічно прийнятними технологіями. Виробництво здійснюється із забезпеченням послідовного контролю дотримання стандартів на всіх етапах виготовлення.2 

Для потреб будівельної галузі «Дніпрометиз» пропонує широкий асортимент продукції, зокрема:

  • дріт сталевий (звичайної якості — термічно оброблений і термічно необроблений; оцинкований, колючий, холоднодеформований арматурний прокат В500С);
  • зварювальний обміднений дріт;
  • секційні огорожі, 3D паркани, 2D паркани;
  • фібра, цвяхи та шплінти;
  • сітки з дроту;
  • електроди зварювальні.

1Повний цикл виробництва надає можливість пропонувати клієнтам вигідні умови придбання продукції, а високі стандарти клієнтоорієнтованості компанії — обговорювати з клієнтом індивідуальні умови взаємовигідного співробітництва. 

Зокрема, наявність сучасного обладнання дає змогу виробляти продукцію за індивідуальними вимогами, а широкий асортимент продукції в наявності на складі — забезпечити оперативну комплектацію партій і ритмічність відвантажень.

Незважаючи на воєнні дії, компанія продовжує працювати, розширювати виробництво та збільшувати присутність на ринку. На сьогодні відкрито кілька нових представництв «Дніпрометиз» як в Україні (м. Київ), так і за кордоном, зокрема в Польщі (м. Велічка). 

Широкий асортимент, висока якість виробів, максимальна надійність партнерства, професіоналізм і орієнтація на покупця — все це отримують клієнти від співпраці з «Дніпрометиз».

Сподіваємося на плідну співпрацю і очікуємо на ваші замовлення.

 3

photo 2023 09 01 13 00 54

Ще нове на сайті: