Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«SMART UNIVERSAL GROUP» впевнено долає виклики, повертаючи життя в обпалені міста

головна 1«SMART UNIVERSAL GROUP» – одна з провідних генпідрядних інженерно-будівельних компаній у Київській області, яка вже понад десять років є активним учасником будівельного ринку та виконує всі види будівельно-монтажних робіт. Спеціалізується на комплексному виконанні робіт: від проєктування до здачі в експлуатацію об’єктів інфраструктурного, комерційного і громадського призначення. 

Переживши окупацію, руйнування і втрати, компанія за дуже короткий час відновила свій потенціал, запустила в роботу призупинені війною проєкти і запускає нові. Активно працює над сучасними інженерно-технічними рішеннями, реалізуючи проєкти різної складності.

 

Серед найбільших та найвдаліших проєктів, над якими працювали фахівці «SMART UNIVERSAL GROUP», варто назвати ЖК «CHEHOV PARK» в Ірпені, ЖК «Irpin city» та ЖК «Атмосфера» у Вишневому на Київщині.

ЖК «CHEHOV PARK» в Ірпені – це потужний житловий комплекс на більш ніж 800 квартир із підземним паркінгом на території, басейном, спортивною залою та широкою інфраструктурою. Це була складна інженерна робота, якою компанія по праву пишається.

ЖК «Irpin city» – новітній комплекс, який перебуває на стадії здачі в експлуатацію. Має 820 квартир. Побудований за принципом «місто в місті», де чудово поєднано комфорт, естетику, безпеку, технологічні рішення і сучасну архітектуру.

ЖК «Атмосфера» у місті Вишневе поєднав у собі інноваційні технології, безпеку та зручність. Родзинкою комплексу є багаторівневий, сучасний паркінг на понад 450 транспортних засобів.

 

Виклики та рішення

До початку повномасштабного вторгнення росії на територію України компанія «SMART UNIVERSAL GROUP» зводила одночасно чотири житлові комплекси загальною площею 1000 квадратних метрів. На будівельних майданчиках були задіяні більше 200 фахових працівників. До лютого 2022 року два з чотирьох будинки були вже на завершальній стадії будівництва – їх готовність становила 80%. 1

Але всі плани на завершення будівництва зруйнувала війна. Через окупацію та запеклі бої, що точилися на підступах до Києва, три з чотирьох будівельних майданчиків, на яких перебувала спецтехніка, були серйозно пошкоджені. Повністю знищено два баштові крани, зіпсовано вісім одиниць спеціальної техніки. Частина техніки була викрадена. Зазнали значних руйнувань робочі приміщення компанії, а оргтехніку росіяни розстріляли. 

Врятувати найцінніше – життя працівників – допомогла евакуація. Більша частина персоналу роз’їхалася по всій країні. В Ірпені залишився керівний склад компанії на чолі з СЕО Антоном Мирончуком. Маючи тверду громадську позицію, разом з іншими патріотами вони стали на захист рідної землі.

Пекельного березня 2022 року «SMART UNIVERSAL GROUP» спрямувала всі свої ресурси на боротьбу з окупантами. Допомагали всім, чим могли: частина техніки була задіяна у блокуванні в’їздів в Ірпінь, самоскидами привозили пісок на блокпости, менш габаритною технікою евакуйовували населення. У той надважкий період практично вся та техніка була знищена. 

Багато працівників компанії взяли до рук зброю і нині б’ють ворога на Сході України. Компанія регулярно допомагає їм з екіпіруванням, засобами індивідуального захисту, розвідувальною технікою. «Люди, які зараз на фронті, жертвують найдорожчим, тож наш обов’язок – допомагати їм та їхнім родинам», – кажуть у «SMART UNIVERSAL GROUP».

Відновлюватися після деокупації Київщини було дуже складно. Найважчим було зібрати людей, техніку, оцінити масштаби руйнувань та збитків. Але компанія зайняла безальтернативну позицію: персонал – понад усе. Головне – зберегти кадри. За період окупації Ірпеня усім працівникам виплатили заробітну плату, оскільки розуміли, що людям потрібна підтримка. Найпершим до роботи повернувся весь інженерний склад.

На той час не було чіткого розуміння, що взагалі буде з будівництвом на Київщині. Але «SMART UNIVERSAL GROUP» почала потрохи відновлювати свою основну діяльність, продовжуючи допомагати Ірпеню. Після того, як місто залишила російська армія, на нього було боляче дивитися – воно було розбитим, понівеченим і спустошеним. Для прибирання вулиць і дворів знову на допомогу прийшла техніка компанії.

А вже у червні 2022 року закипіла робота на будівельних майданчиках. Усе відновлення відбувалося тільки за рахунок власних накопичених ресурсів. Це вдалося лише завдяки тому, що «SMART UNIVERSAL GROUP» – самостійна, прибуткова компанія, яка до війни мала власні фінансові спроможності, ресурсні запаси і змогла встояти навіть після таких важких випробувань. 

2Це було ризиковане, але вольове рішення: під час війни, без розуміння майбутнього, з постійною загрозою повторного наступу почати відновлювати компанію, техніку і виходити на будівельний майданчик. Це було дуже складне рішення для всіх будівельних компаній. Доводилося вибирати: або відновлюватися, або щось робити з людьми. Що робити з тими сім’ями, які живуть із доходу компанії? Для «SMART UNIVERSAL GROUP» було прийнятним лише єдине рішення, продиктоване турботою про людей, – треба ризикувати. З вірою в Україну та ЗСУ почали працювати. 3

На сьогодні «SMART UNIVERSAL GROUP» уже відновила роботи на всіх чотирьох будівельних майданчиках, які були зупинені через війну. На темпи роботи довоєнного часу ще не вийшли, але на 70% уже відновилися. Закінчується будівництво тих будинків, які до початку бойових дій були на завершальній стадії. І вже цієї осені розпочинається будівництво нового об’єкта. Крім того, керівництво компанії прийняло рішення долучитися до виконання надважливого нині завдання, поставленого Київською обласною військовою адміністрацією, – до відбудови Київщини. Йдеться про зруйновані внаслідок агресії російської федерації житлові будинки на території регіону. Як відомо, серед усіх населених пунктів західного передмістя столиці Ірпінь зазнав найбільших руйнувань: зруйновано понад 70% міста, 16 000 людей втратили свої оселі. 

Щоб повернути людей додому, треба якомога швидше відбудувати житло. А це не так легко зробити. І не тільки через фінансові труднощі, а й через брак фахівців. Як стверджують експерти, для відбудови України необхідно близько мільйона осіб, а за останніми даними, нині в будівельній галузі працює тільки 250-260 тисяч. Тож відбудова країни є важливою місією будь-якої будівельної організації. І особливо тих, що вистояли, зберегли і відновили технічний та кадровий потенціал. «SMART UNIVERSAL GROUP» не тільки має необхідні ресурси, а й локально розташована так, що не потребує релокації. Компанія зареєстрована і вже працює там, де її досвід і потенціал потрібні найбільше.

 

Цінності та переваги

4І все ж таки кадри – це найголовніше, що вирізняє «SMART UNIVERSAL GROUP» серед інших будівельних компаній. За дванадцять років роботи на ринку колектив отримав великий досвід, сформувався потужний фаховий інженерний склад. Якщо ж говорити про інші особливості, то в самій компанії на друге місце ставлять забезпечення роботи за принципом повного циклу, максимальне використання власного обладнання, яке постійно оновлюється.

Беззаперечною перевагою «SMART UNIVERSAL GROUP» є наявність у власності компанії не лише новітньої будівельно-монтажної техніки, а й власних матеріальних ресурсів, що дає можливість значно заощаджувати час та витрати замовника на будівництво об’єкта. Це і є та фішка, яка дає змогу компанії бути більш маневреною, сміливо сприймати виклики часу і планувати майбутнє.

Сьогодні ще рано говорити про грандіозні плани. Бо для всієї країни грандіозне завдання одне – повна перемога над російським агресором. Тому «SMART UNIVERSAL GROUP» працює на перемогу: продовжує допомагати українським захисникам на фронті, максимально відновлює довоєнні темпи будівництва, підтримуючи економіку регіону, береже колектив і піклується про громаду, в якій працює. Час випробувань триває, але «SMART UNIVERSAL GROUP» впевнено долає виклики, повертаючи життя в обпалені міста Київщини.5

Ще нове на сайті: