Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

IBUILD-2017: український будівельний «Оскар»

IMG 4401113 жовтня в столичному КВЦ «Парковий» відбулося нагородження переможців премії IBUILD-2017, започаткованої Конфедерацією будівельників України (КБУ). Лідерів «головної будівельної премії країни», як називають її організатори та учасники, обирали у трьох категоріях: корпоративна ‒ «Вимір успіху», персональна ‒ «Кращий серед рівних» та премія блискавичних досягнень «Відкриття року».

Унікальність IBUILD полягає у її різноплановості та здатності об’єднувати будівельників і представників інших, дотичних із цим сегментом, професій; досвідчених експертів та початківців-ентузіастів; консерваторів і прихильників інноваційних рішень… Виклики часу не могли не позначитися й на інформаційному наповненні премії. Наприклад, у 2017 році номінації охопили такі актуальні світові тренди, як енергоефективні технології; IMG 77533екологічність, комплексність, комфортність об’єктів; стратегія «місто в місті»; підходи до створення інфраструктури; принципи реставрації та збереження пам’яток архітектури.

За словами директора з маркетингу та продажів групи компаній Royal House Руслани Грабко, останнім часом уподобання інвесторів значно змінилися: «Наразі люди бажають отримати не просто квадратні метри з голими стінами, а комплексне рішення – енергозберігаюче житло із сучасним ремонтом, необхідною для повноцінної життєдіяльності інфраструктурою, сервісом та пропозиціями щодо подальшого управління нерухомістю». Премія IBUILD ‒ своєрідна «квінтесенція» досягнень будівельної галузі України у глобальному масштабі, якою цікавляться і посадовці, і науковці, і спеціалісти-практики. Цьогоріч гостями урочистостей стали понад 300 осіб.

IMG 76721«Комплексний розвиток будівництва неможливий без участі спеціалістів інших галузей, тому IBUILD відзначає досягнення і спеціалізованих компаній: постачальників матеріалів, садових центрів, дизайнерських студій, фінансових установ, вузькопрофільних ЗМІ», ‒ зазначив виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич. Стати лауреатом IBUILD – висока мета і неабияка гордість для фахівців. Організатори приділяють особливу увагу дотриманню одного із фундаментальних принципів премії – максимальної публічності та прозорості голосування. Вже на етапі відбору діє жорстке правило: компанії, які не виконують зобов’язання перед інвесторами, до участі у конкурсі не допускаються. Тому перемога в ньому ‒ не чергова відзнака «для форми» та окраси сайту, а переконливе свідчення цінності професійних здобутків лауреата, надійний орієнтир для споживачів щодо стабільності компанії. Тож не дивно, що саме оголошення переможців стало найбільш хвилюючою частиною церемонії. Цієї миті з нетерпінням очікували і конкурсанти, і присутні колеги, і глядачі.

IMG 75766Церемонія вручення премії, що у 2017 році відсвяткувала свій 5-річний ювілей, здивувала вишуканістю та концептуальністю, а ще – особливою атмосферою і дивовижною святковою програмою, у якій були задіяні народна артистка України Оксана Білозір, неповторна Христина Соловій, Національний академічний духовий оркестр України (солістка ‒ Аліна Башкіна) та гурт «Кітутік».

«Ми доклали багато зусиль, аби подія стала незабутнім шоу; яскравим, веселим і цікавим святом у колі друзів та однодумців. Щороку номінації оновлюються відповідно до потреб і тенденцій сучасного ринку, а під час вибору концертної програми враховуються класика та модерн. Певно, саме завдяки такому поєднанню вдається досягти більшого, аніж плануємо», ‒ зазначив Віталій Грусевич. Також у рамках заходу заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе і перший IMG 75844заступник голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) України Валерій Філончук відзначили спеціальними статуетками переможців державного конкурсу на кращі будинки та споруди 2016 року, який був проведений Мінрегіоном спільно з ДАБІ та КБУ..

Символічно, що церемонія IBUILD – місце зустрічі справжніх друзів, а не суперників.

«Особливість вітчизняного будівельного сегменту у тому, що ми не конкуруємо, а поважаємо один одного і працюємо як партнери: обмінюємося досвідом, ділимося здобутками, аналізуємо помилки, підбиваємо підсумки», ‒ наголосила директор департаменту інвестицій та продажу компанії «Ліко-Холдінг» Лариса Ломакіна. Для цього існує вагоме підґрунтя: подолання стагнації у будівельній сфері можливе лише за умови консолідації зусиль усіх гравців ринку й IMG 76966імплементації антикризового управління.

«Цивілізаційний рівень нації визначає у тому числі якість житлового простору, що значною мірою залежить саме від будівельників і працівників суміжних галузей», ‒ переконаний генеральний директор компанії «ОМОКС» Олексій Кулагін.

Уже незабаром розпочнеться прийом заявок на участь у IBUILD-2018. Організатори запевняють, що приєднатися до когорти лідерів може кожен, головне ‒ захоплюватися своєю справою та виконувати її на «відмінно».

Ольга Радучич

 

IMG 75266

Ще нове на сайті: