Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

«ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА»: Висока якість продукції – високі стандарти життя

document10040000Цементна промисловість України в мінливих політичних та економічних умовах переорієнтовується на нові ринки збуту, зокрема європейські. У зв’язку з цим для вітчизняних галузевих виробників дуже важливо отримати або підтвердити вже наявні європейські сертифікати і маркувати свою продукцію європейським знаком сертифікації СЄ. ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» з 2003 року працює в Системі управління якістю. У 2017-му підприємство пройшло міжнародний аудит на підтвердження Міжнародного сертифіката ISO 9001-2008, а також уклало зовнішньоекономічний контракт на сертифікаційний аудит і дві щорічні перевірки для підтвердження відповідності вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Це означає, що професійна команда готова до зміни орієнтирів і продовжує своє упевнене підкорення як вітчизняного, так і зарубіжного споживача.

 

Вдалий старт – стрімке зростання

Захисна чотиришарова упаковка (три шари паперу й один – поліетилену), відривна стрічка в серії PROF, штрих-код, марка цементу з боків упаковки, дані про сертифікацію продукції і відповідність ДСТУ, QR-код із посиланням на сайт підприємства та фірмовий товарний знак зі слоганом – так тепер виглядає мішок для цементу, розроблений ТМ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» у 2017 році. Компанія дбає про свою репутацію, і нова упаковка – це один із способів боротьби з фальсифікатом, захисту свого доброго імені.

А захищати є що. У 2013 році підприємство реалізувало найбільші обсяги цементу в Україні. За підсумками 2017-го, виробничі показники компанії досягли 1,12 млн т, споживачам було відвантажено 1,1 млн т продукції. Порівняно з 2016-м результат збільшився майже удвічі. Висновок: спостерігається стійка тенденція до зростання виробництва. Причому не тільки останнім часом, а протягом усієї історії існування балаклійського виробника.

IMG 79633Балаклійський цементний завод (м. Балаклія Харківської обл.) був запущений в експлуатацію в 1963-му. Уже через два роки він забезпечив своєю продукцією будівництво космодрому «Байконур». Залишаючись вірним своїм традиціям високої якості і клієнтоорієнтованості, підприємство і через 20, і через 50 років працює на надзвичайно серйозні об’єкти. Будівництво Харківського метро (1980 р.), метро в столиці України (1989 р.), реконструкція об’єктів Чемпіонату з футболу «Євро-2012». Сьогодні ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» – лідер цементної галузі з 55-річним досвідом. З 2005 року компанія нарівні з Краматорським цементним заводом (Донецька обл.) входить до складу світового гіганта, однієї з міжнародних компаній Eurocement Holding AG зі штаб-квартирою в Цюріху (Швейцарія). На цих українських лідерів цементної галузі припадає значна частка обсягів виробництва всіх 19 заводів-учасників Eurocement Holding AG, розташованих у Східній Європі та Азії.

Якістю єдиною

Торгова марка «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» представлена як постійним переліком продукції, так і спеціальними марками під замовлення.

В асортименті:

• портландцемент марки 500 бездомішковий;

• портландцемент марки 400 з різним вмістом гранульованого доменного шлаку (від 6 до 20%; від 21 до 35%);

• шлакопортландцемент марки 400;

• сульфатостійкий шлакопортландцемент марки 400.

Новий час зумовлює нові виклики для представників галузі, зокрема йдеться про необхідність переходу на європейські стандарти після скасування ДСТУ Б В.2.7-46:2010 «Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови». «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» зі стовідсотковою готовністю приймає ці виклики. Якість продукції ПрАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» підтверджено сертифікатами відповідності вимогам стандарту EN 197-1 (Ківа ГмбХ, м. Берлін, Німеччина) та стандарту ДСТУ Б В.2.7-46:2010 (ДП «Сепроцем»).

Високу якість цементу можна забезпечити тільки завдяки регулярному контролю. З цією метою в компанії діє сертифікована система управління, до якої входять АСУТП – автоматизована система управління технологічним процесом, лабораторія контролю якості та науково-дослідна база. Важливу роль у підвищенні якості продукту відіграє і професійний колектив.

Функціонування АСУТП засноване на використанні цифрової обчислювальної техніки останнього покоління. Науково-дослідна робота ведеться не тільки на базі лабораторії підприємства. Також залучаються дослідні бетонні лабораторії, зокрема лабораторія ТОВ «Будіндустрія», яка розробляє оптимальні склади бетонних сумішей із застосуванням сучасних добавок для підвищення якості кінцевого продукту. Пріоритетним дослідним напрямом нині, зокрема, є розробка дорожнього цементу. Актуальність такого продукту зумовлена амбітними планами України в найближчі кілька років побудувати сотні кілометрів бетонних доріг.

Про що говорить CЄ

IMG 862444Уся продукція ТМ «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» має маркування CЄ. Це гарантує безпеку товару для здоров’я споживачів, а також навколишнього середовища і дає право виходу на внутрішній ринок ЄС.

Інвестиційна політика Eurocement Holding AG, з-поміж іншого, спрямована на захист навколишнього середовища. Закуповується сучасне високотехнологічне обладнання, що зменшує до нормативних показників викиди речовин, які забруднюють атмосферу. Також реалізуються проекти з реконструкції установок для підвищення ефективності виробництва, зниження енерговитрат, поліпшення умов праці. Один з останніх – установка фільтрів-регуляторів тиску в силосі надсилосної галереї і ліквідація джерел викидів в атмосферу.

Уся сировина, що використовується на виробництві, має екологічний паспорт і проходить радіологічний контроль. Наприклад, усі шари упаковки для цементу – це екологічно чистий матеріал: шар білого паперу Quickfill SE (F), 2 шари коричневого SE, а також спеціальний вологозахисний шар поліетилену, що дає змогу розміщувати мішки на відкритому повітрі і продовжує термін зберігання продукції. Навіть клей, який забезпечує міцність упаковки, абсолютно «нешкідливий» для навколишнього середовища, адже в його складі – лише вода і крохмаль.

Але це тільки здається, що «лише». А насправді щоб дійти до простого, потрібно подолати складний шлях. Компанія «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» його подолала, а втім, долає і далі, адже без руху немає досягнень. А крива руху цього лідера українського цементного ринку ніколи не опускалася. Можливо, тенденція в цьому випадку – це вже закономірність? Тільки вгору, тільки до успіху!

Ще нове на сайті: