Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

MIZUI Інноваційні технології майбутнього ‒ вже сьогодні

Jin Mao Tower View Across The RiverКомпанія MIZUI Ningbo Shenling Lift Accessories Co. LND була створена на базі інвестиційних капіталів та передових технологій корпорації Mitsubishi. Щорічно підприємство виготовляє понад 100 тисяч комплектів ліфтового обладнання. Таку ефективність забезпечує наявність трьохсот комплектів сучасного обладнання для виробництва та тестування ліфтової продукції. Переваги ліфтів та ескалаторів Mitsubishi, що досягли світового визнання завдяки високій якості та новітнім технологіям, вже гідно оцінили й українські споживачі. Перші ліфти Mitsubishi в Україні успішно працюють в офісному центрі Star Centre в Києві. Ексклюзивний представник ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні ‒ ТОВ «Міцуї Україна».

 

Запорукою на гарантовану якість та безпечність ліфтів MIZUI є сучасне обладнання для виробництва та тестування ліфтової продукції: вертикальний токарно-оброблювальний центр, пристрої лазерної різки, мультистанції цифрового контролю штампування, автоматичне фарбування та лінія друку, а також механізм знімків у трьох координатах. Усі нові напрацювання по ліфтовому обладнанню проходять обов’язкове випробування на стаціонарних заводських випробувальних вежах. Як результат ‒ ліфти, що відповідають світовим стандартам та успішно пройшли сертифікацію в Україні.

ТОВ «Міцуї Україна» ‒ єдиний представник ліфтового обладнання Mitsubishi в Україні, виконує повний цикл робіт з облаштування ліфтів: постачання, монтаж, налагоджування та подальше їх обслуговування. З 2016 року компанія отримала ексклюзивне право на постачання, монтаж та технічне обслуговування ліфтового обладнання MIZUI в Україні.

«У нас завжди є в наявності всі необхідні комплектуючі та запчастини для проведення ремонту чи заміни деталей в найкоротший термін. Тому останні шість років ліфти MIZUI оцінюються нашими замовниками як продукція з відмінним постпродажним сервісним обслуговуванням», ‒ наголосив провідний спеціаліст із маркетингу та продажів компанії «Міцуї Україна» Василь Михалко. Він, зокрема, додав, що доступна ціна, гарантована якість, врахування побажань замовників відкривають широкі можливості для плідної співпраці з українськими компаніями.

ТОВ «Міцуї Україна»

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. 044/ 228 54 92

Василь Дмитрович Михалко тел. 093 16 600 16, 098 603 70 60

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ще нове на сайті: